Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0552.818.044
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-05-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Xavier De Cocklaan 6, 9831 Sint-Martens-Latem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 66.300Vermogensbeheer
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 271.193
▼ 10,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.380.352
▼ 23,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
62,2 %
▼ 6,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 519.177 | ▼ 5,4 % | € 548.793 | € 575.506 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 391.163 | ▼ 8,5 % | € 427.420 | € 431.398 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 271.193 | ▼ 10,5 % | € 303.143 | € 307.041 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.380.352 | ▼ 23,3 % | € 1.799.455 | € 1.596.311 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 838.910 | ▲ 4,2 % | € 805.315 | € 752.737 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.219.263 | ▼ 14,8 % | € 2.604.769 | € 2.349.049 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 62,2 % | ▼ 6,9 ptn | 69,1 % | 68,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Xavier De Cocklaan 6, 9831 Sint-Martens-Latem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-02-02
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-31
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Geertje van der Paal?
Het ondernemingsnummer van Geertje van der Paal is 0552.818.044. Het btw-nummer is BE 0552.818.044.
Wanneer werd Geertje van der Paal opgericht?
Geertje van der Paal werd opgericht op 19 mei 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Geertje van der Paal?
De maatschappelijke zetel van Geertje van der Paal is Xavier De Cocklaan 6, 9831 Sint-Martens-Latem.
Wat doet Geertje van der Paal?
De hoofdactiviteit van Geertje van der Paal is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Geertje van der Paal?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Geertje van der Paal geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Geertje van der Paal?
Geertje van der Paal vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 519.177 in 2025. De winst van het boekjaar was € 271.193.
Is Geertje van der Paal bereikbaar via Peppol?
Ja. Geertje van der Paal staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0552818044 en 9925:BE0552818044 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Geertje van der Paal?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.380.352, een solvabiliteit van 62,2 % en een winst van € 271.193. De winst daalde met 10,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Geertje van der Paal failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Geertje van der Paal ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Geertje van der Paal de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Geertje van der Paal, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 2 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 januari 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Geertje van der Paal?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Geertje van der Paal 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Geertje van der Paal?
Het boekjaar van Geertje van der Paal eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0552818044
Europese Commissie0552818044
Notarissen (Fednot)