Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0550.943.667
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-04-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Treize août 34, 6640 Vaux-sur-Sûre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 88.109Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting voor ouderen of personen met een handicap
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 15.768
▼ 78,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 858.539
▲ 1,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,5 %
▼ 9,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 201.898 | ▼ 3,6 % | € 209.477 | € 173.616 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 52.336 | ▼ 57,1 % | € 121.989 | € 102.689 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 15.768 | ▼ 78,8 % | € 74.314 | € 64.337 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 858.539 | ▲ 1,9 % | € 842.771 | € 768.457 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 875.275 | ▲ 48,2 % | € 590.497 | € 603.341 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.733.814 | ▲ 21,0 % | € 1.433.268 | € 1.371.798 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,5 % | ▼ 9,3 ptn | 58,8 % | 56,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Treize août 34, 6640 Vaux-sur-Sûre
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-21
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-19
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
Het ondernemingsnummer van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER is 0550.943.667. Het btw-nummer is BE 0550.943.667.
Wanneer werd NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER opgericht?
NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER werd opgericht op 28 april 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
De maatschappelijke zetel van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER is Rue du Treize août 34, 6640 Vaux-sur-Sûre.
Wat doet NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
De hoofdactiviteit van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER is: Overige maatschappelijke dienstverlening zonder huisvesting voor ouderen of personen met een handicap (NACE 88.109).
Hoeveel werknemers heeft NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
Volgens de jaarrekening over 2025 had NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 201.898 in 2025. De winst van het boekjaar was € 15.768.
Is NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER bereikbaar via Peppol?
Ja. NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0550943667 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 858.539, een solvabiliteit van 49,5 % en een winst van € 15.768. De winst daalde met 78,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 21 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER?
Het boekjaar van NOTRE IDEAL SAVOIR AIDER eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0550943667
Europese Commissie0550943667
Notarissen (Fednot)