Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0550.539.831
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-04-09
- Personeel
- 8,8 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Oostmalseweg 132, 2340 Beerse
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -58.094
▼ 110,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 887.863
▼ 6,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,5 %
▼ 2,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 624.587 | ▼ 61,2 % | € 1.609.012 | € 1.023.659 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -65.241 | ▼ 108,3 % | € 787.304 | € 133.365 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -58.094 | ▼ 110,8 % | € 536.667 | € 87.532 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 887.863 | ▼ 6,1 % | € 945.957 | € 409.290 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 555.912 | ▲ 5,7 % | € 525.978 | € 1.126.966 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.443.775 | ▼ 1,9 % | € 1.471.935 | € 1.536.256 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,5 % | ▼ 2,8 ptn | 64,3 % | 26,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 8,8 | ▼ 2,1 | 10,9 | 13,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Oostmalseweg 132, 2340 Beerse
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-30
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-21
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Energie de Kempen?
Het ondernemingsnummer van Energie de Kempen is 0550.539.831. Het btw-nummer is BE 0550.539.831.
Wanneer werd Energie de Kempen opgericht?
Energie de Kempen werd opgericht op 9 april 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Energie de Kempen?
De maatschappelijke zetel van Energie de Kempen is Oostmalseweg 132, 2340 Beerse.
Wat doet Energie de Kempen?
De hoofdactiviteit van Energie de Kempen is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).
Hoeveel werknemers heeft Energie de Kempen?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Energie de Kempen gemiddeld 8,8 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Energie de Kempen?
Energie de Kempen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 624.587 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 58.094.
Is Energie de Kempen bereikbaar via Peppol?
Ja. Energie de Kempen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0550539831 en 9925:BE0550539831 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Energie de Kempen?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 887.863, een solvabiliteit van 61,5 % en een verlies van € 58.094. De winst daalde met 110,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Energie de Kempen failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Energie de Kempen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Energie de Kempen de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Energie de Kempen, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Energie de Kempen?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Energie de Kempen 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Energie de Kempen?
Het boekjaar van Energie de Kempen eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0550539831
Europese Commissie0550539831
Notarissen (Fednot)