Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0546.690.317
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-02-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Saule Gaillard(Jeh) 100, 4540 Amay
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 62.100Ontwerpen van computerprogramma’s
- 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
- 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 41.481
▲ 69,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 157.564
▲ 16,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,4 %
▼ 17,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 66.311 | ▲ 30,5 % | € 50.827 | € 42.964 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 50.668 | ▲ 40,0 % | € 36.187 | € 35.567 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 41.481 | ▲ 69,4 % | € 24.493 | € 25.143 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 157.564 | ▲ 16,2 % | € 135.584 | € 111.090 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 137.396 | ▲ 149,2 % | € 55.125 | € 71.894 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 294.961 | ▲ 54,7 % | € 190.709 | € 182.984 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,4 % | ▼ 17,7 ptn | 71,1 % | 60,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Saule Gaillard(Jeh) 100, 4540 Amay
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-30
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-05-15
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-04-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GALE-ART DEVELOPPEMENT?
Het ondernemingsnummer van GALE-ART DEVELOPPEMENT is 0546.690.317. Het btw-nummer is BE 0546.690.317.
Wanneer werd GALE-ART DEVELOPPEMENT opgericht?
GALE-ART DEVELOPPEMENT werd opgericht op 19 februari 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GALE-ART DEVELOPPEMENT?
De maatschappelijke zetel van GALE-ART DEVELOPPEMENT is Rue du Saule Gaillard(Jeh) 100, 4540 Amay.
Wat doet GALE-ART DEVELOPPEMENT?
De hoofdactiviteit van GALE-ART DEVELOPPEMENT is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).
Hoeveel werknemers heeft GALE-ART DEVELOPPEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had GALE-ART DEVELOPPEMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GALE-ART DEVELOPPEMENT?
GALE-ART DEVELOPPEMENT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 66.311 in 2025. De winst van het boekjaar was € 41.481.
Is GALE-ART DEVELOPPEMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. GALE-ART DEVELOPPEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0546690317 en 9925:BE0546690317 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is GALE-ART DEVELOPPEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 157.564, een solvabiliteit van 53,4 % en een winst van € 41.481. De winst steeg met 69,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GALE-ART DEVELOPPEMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GALE-ART DEVELOPPEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GALE-ART DEVELOPPEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van GALE-ART DEVELOPPEMENT, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt GALE-ART DEVELOPPEMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GALE-ART DEVELOPPEMENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GALE-ART DEVELOPPEMENT?
Het boekjaar van GALE-ART DEVELOPPEMENT eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0546690317
Europese Commissie0546690317
Notarissen (Fednot)