Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0546.604.601
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-02-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Annuntiatenstraat 101, 8000 Brugge
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.113Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten
- 81.300Landschapsverzorging
- 81.300Landschapsverzorging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.945
▼ 109,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 70.362
▼ 4,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
56,2 %
▼ 7,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 54.433 | ▼ 28,8 % | € 76.430 | € 46.697 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -832 | ▼ 103,0 % | € 27.457 | € -5.982 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.945 | ▼ 109,8 % | € 19.811 | € -6.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 70.362 | ▼ 4,5 % | € 73.660 | € 59.764 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 54.748 | ▲ 29,1 % | € 42.412 | € 54.497 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 125.110 | ▲ 7,8 % | € 116.072 | € 114.262 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 56,2 % | ▼ 7,2 ptn | 63,5 % | 52,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Annuntiatenstraat 101, 8000 Brugge
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2026-01-26
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2025-01-30
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-23
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FRALIMAX GARDENING?
Het ondernemingsnummer van FRALIMAX GARDENING is 0546.604.601. Het btw-nummer is BE 0546.604.601.
Wanneer werd FRALIMAX GARDENING opgericht?
FRALIMAX GARDENING werd opgericht op 7 februari 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FRALIMAX GARDENING?
De maatschappelijke zetel van FRALIMAX GARDENING is Annuntiatenstraat 101, 8000 Brugge.
Wat doet FRALIMAX GARDENING?
De hoofdactiviteit van FRALIMAX GARDENING is: Activiteiten van stedebouwkundige en tuin- en landschapsarchitecten (NACE 71.113); Landschapsverzorging (NACE 81.300).
Hoeveel werknemers heeft FRALIMAX GARDENING?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FRALIMAX GARDENING geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FRALIMAX GARDENING?
FRALIMAX GARDENING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 54.433 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.945.
Is FRALIMAX GARDENING bereikbaar via Peppol?
Ja. FRALIMAX GARDENING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0546604601 en 9925:BE0546604601 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is FRALIMAX GARDENING?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 70.362, een solvabiliteit van 56,2 % en een verlies van € 1.945. De winst daalde met 109,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FRALIMAX GARDENING failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FRALIMAX GARDENING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FRALIMAX GARDENING de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FRALIMAX GARDENING, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 26 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt FRALIMAX GARDENING?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FRALIMAX GARDENING 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FRALIMAX GARDENING?
Het boekjaar van FRALIMAX GARDENING eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0546604601
Europese Commissie0546604601
Notarissen (Fednot)