Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0543.276.313
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2013-12-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Vuurkruiserslaan 38, 8870 Izegem
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
- 93.129Activiteiten van overige sportclubs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -9.309
▼ 205,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6
▼ 99,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
0,0 %
▼ 15,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 8.849 | ▼ 72,2 % | € 31.844 | € 22.063 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -9.258 | ▼ 204,1 % | € 8.891 | € -572 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -9.309 | ▼ 205,2 % | € 8.848 | € -612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6 | ▼ 99,9 % | € 9.314 | € 467 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 45.471 | ▼ 12,1 % | € 51.720 | € 54.853 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 45.477 | ▼ 25,5 % | € 61.034 | € 55.320 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 0,0 % | ▼ 15,2 ptn | 15,3 % | 0,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vuurkruiserslaan 38, 8870 Izegem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Catwalk-Cars?
Het ondernemingsnummer van Catwalk-Cars is 0543.276.313. Het btw-nummer is BE 0543.276.313.
Wanneer werd Catwalk-Cars opgericht?
Catwalk-Cars werd opgericht op 13 december 2013, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Catwalk-Cars?
De maatschappelijke zetel van Catwalk-Cars is Vuurkruiserslaan 38, 8870 Izegem.
Wat doet Catwalk-Cars?
De hoofdactiviteit van Catwalk-Cars is: Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen (NACE 77.110).
Hoeveel werknemers heeft Catwalk-Cars?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Catwalk-Cars geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Catwalk-Cars?
Catwalk-Cars vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 8.849 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 9.309.
Is Catwalk-Cars bereikbaar via Peppol?
Ja. Catwalk-Cars staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0543276313 en 9925:BE0543276313 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Catwalk-Cars?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6, een solvabiliteit van 0,0 % en een verlies van € 9.309. De winst daalde met 205,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Catwalk-Cars failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Catwalk-Cars ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Catwalk-Cars de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Catwalk-Cars, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Catwalk-Cars?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Catwalk-Cars 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Catwalk-Cars?
Het boekjaar van Catwalk-Cars eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0543276313
Europese Commissie0543276313
Notarissen (Fednot)