Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0537.629.824
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2013-08-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Epsomlaan 56, 8400 Oostende
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 59.111Productie van bioscoopfilms
- 59.120Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productie
- 68.201Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
- 81.300Landschapsverzorging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -118.153
▼ 71,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.331.970
▼ 8,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
75,8 %
▲ 4,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 16.964 | ▼ 72,6 % | € 61.865 | € 45.815 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -108.774 | ▼ 80,5 % | € -60.259 | € -73.920 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -118.153 | ▼ 71,4 % | € -68.936 | € -77.675 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.331.970 | ▼ 8,1 % | € 1.450.123 | € 1.519.059 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 426.321 | ▼ 28,6 % | € 597.376 | € 575.711 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.758.291 | ▼ 14,1 % | € 2.047.499 | € 2.094.770 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,8 % | ▲ 4,9 ptn | 70,8 % | 72,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Epsomlaan 56, 8400 Oostende
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-22
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Stonehenge Real Estate?
Het ondernemingsnummer van Stonehenge Real Estate is 0537.629.824. Het btw-nummer is BE 0537.629.824.
Wanneer werd Stonehenge Real Estate opgericht?
Stonehenge Real Estate werd opgericht op 22 augustus 2013, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Stonehenge Real Estate?
De maatschappelijke zetel van Stonehenge Real Estate is Epsomlaan 56, 8400 Oostende.
Wat doet Stonehenge Real Estate?
De hoofdactiviteit van Stonehenge Real Estate is: Productie van bioscoopfilms (NACE 59.111).
Hoeveel werknemers heeft Stonehenge Real Estate?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Stonehenge Real Estate geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Stonehenge Real Estate?
Stonehenge Real Estate vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 16.964 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 118.153.
Is Stonehenge Real Estate bereikbaar via Peppol?
Ja. Stonehenge Real Estate staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0537629824 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Stonehenge Real Estate?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.331.970, een solvabiliteit van 75,8 % en een verlies van € 118.153. De winst daalde met 71,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Stonehenge Real Estate failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Stonehenge Real Estate ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Stonehenge Real Estate de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Stonehenge Real Estate, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Stonehenge Real Estate?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Stonehenge Real Estate 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Stonehenge Real Estate?
Het boekjaar van Stonehenge Real Estate eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0537629824
Europese Commissie0537629824
Notarissen (Fednot)