Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0536.222.631
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2013-06-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chemin des Veuves(GIB) 2 bus A, 7823 Ath
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.273
▼ 46,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 52.558
▼ 10,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
87,3 %
▼ 5,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | – | € 105.079 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 12.227 | ▼ 35,0 % | € 18.824 | € 14.846 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.956 | ▼ 39,2 % | € 18.020 | € 4.846 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.273 | ▼ 46,2 % | € 11.658 | € 921 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 52.558 | ▼ 10,3 % | € 58.581 | € 46.923 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.644 | ▲ 73,5 % | € 4.405 | € 10.288 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 60.202 | ▼ 4,4 % | € 62.986 | € 57.211 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 87,3 % | ▼ 5,7 ptn | 93,0 % | 82,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-18
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TESSA GAUBLOMME?
Het ondernemingsnummer van TESSA GAUBLOMME is 0536.222.631. Het btw-nummer is BE 0536.222.631.
Wanneer werd TESSA GAUBLOMME opgericht?
TESSA GAUBLOMME werd opgericht op 28 juni 2013, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TESSA GAUBLOMME?
De maatschappelijke zetel van TESSA GAUBLOMME is Chemin des Veuves(GIB) 2 bus A, 7823 Ath.
Hoeveel werknemers heeft TESSA GAUBLOMME?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TESSA GAUBLOMME geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TESSA GAUBLOMME?
TESSA GAUBLOMME vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 12.227 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.273.
Is TESSA GAUBLOMME bereikbaar via Peppol?
TESSA GAUBLOMME staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0536222631; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is TESSA GAUBLOMME?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 52.558, een solvabiliteit van 87,3 % en een winst van € 6.273. De winst daalde met 46,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TESSA GAUBLOMME failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TESSA GAUBLOMME ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TESSA GAUBLOMME de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TESSA GAUBLOMME, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt TESSA GAUBLOMME?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TESSA GAUBLOMME 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TESSA GAUBLOMME?
Het boekjaar van TESSA GAUBLOMME eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0536222631
Europese Commissie0536222631
Notarissen (Fednot)