Belgische ondernemingen

Onderneming 0535.753.170

Stamatoukos BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Anderlues · sinds 2013

Besloten Vennootschap in Anderlues, sinds 2013. Algemene bouw van residentiële gebouwen. Omzet € 262k, winst € 14k (2024). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0535.753.170.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 13.904

▼ 23,1 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 55.755

▲ 33,2 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0535.753.170
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2013-06-18
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2024
Maatschappelijke zetel
Rue Jules Destrée 52, 6150 Anderlues

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 28.250Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruikHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteitNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 13.904

▼ 23,1 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 55.755

▲ 33,2 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

58,6 %

▲ 10,7 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ20232022Verloop
Resultaat
Omzet€ 262.448▼ 31,1 %€ 381.186€ 283.521
Brutomarge€ 34.943▼ 35,6 %€ 54.289€ 13.541
Bedrijfswinst (-verlies)€ 20.512▼ 6,3 %€ 21.897€ -393
Winst (verlies) van het boekjaar€ 13.904▼ 23,1 %€ 18.087€ -630
Balans
Eigen vermogen€ 55.755▲ 33,2 %€ 41.851€ 23.764
Schulden€ 39.371▼ 13,5 %€ 45.541€ 41.567
Balanstotaal€ 95.125▲ 8,8 %€ 87.392€ 65.331
Solvabiliteit berekend58,6 %▲ 10,7 ptn47,9 %36,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue Jules Destrée 4, 6150 Anderlues

2.222.142.712 · sinds 2013-06-18

10.410.01 Raffinage van plantaardige oliën : olijfolie, sojaolie, enz; 28.250 Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik; 33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal; 33.140 Reparatie en onderhoud van elektrische apparatuur; 33.200 Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen; 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf; 42.219 Bouw van civieltechnische werken voor vloeistoffen, neg; 42.220 Bouw van civieltechnische werken voor elektriciteit en telecommunicatie; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 43.212 Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen; 43.221 Sanitaire werkzaamheden; 43.222 Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit; 43.230 Installatie van isolatie; 43.240 Overige bouwinstallatie; 43.320.06 Montage van buiten- en binnenschrijnwerk in metaal : deuren, vensters, kozijnen, trappen, muurkasten, inbouwkeukens, winkelinrichtingen, enz; 43.429.04 Bouwen van koelkamers, kluizen, enz; 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg; 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen; 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel; 46.332 Groothandel in spijsoliën en -vetten; 46.869 Groothandel in andere intermediaire producten, neg; 47.279.02 Kleinhandel in kruiderijen en specerijen; 47.551.02 Kleinhandel in inbouwkeukens; 71.111.03 Toezien op de bouwwerkzaamheden (ruwbouw, installatie, afwerking, enz); 71.121 Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts; 79.120 Activiteiten van reisorganisatoren; 95.100 Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur; 95.210 Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica; 95.220 Reparatie en onderhoud van huishoudapparaten en van werktuigen voor gebruik in huis en tuin; 28.250 Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Stamatoukos?

Het ondernemingsnummer van Stamatoukos is 0535.753.170. Het btw-nummer is BE 0535.753.170.

Wanneer werd Stamatoukos opgericht?

Stamatoukos werd opgericht op 18 juni 2013, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Stamatoukos?

De maatschappelijke zetel van Stamatoukos is Rue Jules Destrée 52, 6150 Anderlues.

Wat doet Stamatoukos?

De hoofdactiviteit van Stamatoukos is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001); Vervaardiging van machines en apparaten voor klimaatregeling, voor niet-huishoudelijk gebruik (NACE 28.250).

Hoeveel werknemers heeft Stamatoukos?

Volgens de jaarrekening over 2024 had Stamatoukos geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Stamatoukos?

In 2024 had Stamatoukos een omzet van € 262.448. De winst van het boekjaar was € 13.904.

Is Stamatoukos bereikbaar via Peppol?

Ja. Stamatoukos staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0535753170 en 9925:BE0535753170 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Stamatoukos?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 55.755, een solvabiliteit van 58,6 % en een winst van € 13.904. De winst daalde met 23,1 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Stamatoukos failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Stamatoukos ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Stamatoukos de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Stamatoukos, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 19 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wie bestuurt Stamatoukos?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Stamatoukos 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Stamatoukos?

Het boekjaar van Stamatoukos eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid