Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0521.690.744
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2013-02-27
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Hauwsestraat 74A, 9860 Oosterzele
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 85.599Overige vormen van onderwijs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -834
▼ 102,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 111.324
▼ 0,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
66,7 %
▲ 8,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 15.678 | ▼ 72,7 % | € 57.528 | € 60.751 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.348 | ▼ 97,0 % | € 44.607 | € 58.853 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -834 | ▼ 102,7 % | € 31.108 | € 42.706 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 111.324 | ▼ 0,7 % | € 112.158 | € 81.050 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 55.541 | ▼ 31,0 % | € 80.513 | € 40.464 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 166.865 | ▼ 13,4 % | € 192.670 | € 121.514 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,7 % | ▲ 8,5 ptn | 58,2 % | 66,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Hauwsestraat 74A, 9860 Oosterzele
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-04-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van THE HAPPINESS FACTORY?
Het ondernemingsnummer van THE HAPPINESS FACTORY is 0521.690.744. Het btw-nummer is BE 0521.690.744.
Wanneer werd THE HAPPINESS FACTORY opgericht?
THE HAPPINESS FACTORY werd opgericht op 27 februari 2013, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van THE HAPPINESS FACTORY?
De maatschappelijke zetel van THE HAPPINESS FACTORY is Hauwsestraat 74A, 9860 Oosterzele.
Wat doet THE HAPPINESS FACTORY?
De hoofdactiviteit van THE HAPPINESS FACTORY is: Activiteiten op het gebied van voeding (NACE 86.995).
Hoeveel werknemers heeft THE HAPPINESS FACTORY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had THE HAPPINESS FACTORY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van THE HAPPINESS FACTORY?
THE HAPPINESS FACTORY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 15.678 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 834.
Is THE HAPPINESS FACTORY bereikbaar via Peppol?
Ja. THE HAPPINESS FACTORY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0521690744 en 9925:BE0521690744 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is THE HAPPINESS FACTORY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 111.324, een solvabiliteit van 66,7 % en een verlies van € 834. De winst daalde met 102,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is THE HAPPINESS FACTORY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van THE HAPPINESS FACTORY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft THE HAPPINESS FACTORY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van THE HAPPINESS FACTORY, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt THE HAPPINESS FACTORY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft THE HAPPINESS FACTORY 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van THE HAPPINESS FACTORY?
Het boekjaar van THE HAPPINESS FACTORY eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0521690744
Europese Commissie0521690744
Notarissen (Fednot)