Belgische ondernemingen

Onderneming 0508.567.238

CARROSSERIE JM MARTIN BV

Actief sinds 2012 Normale toestand Besloten Vennootschap Zaventem

Besloten Vennootschap in Zaventem, sinds 2012. Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 2,0 M, winst € 91k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0508.567.238.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 91.106

▲ 29,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 647.742

▲ 16,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0508.567.238
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2012-12-19
Personeel
22,2 VTE
Maatschappelijke zetel
Leuvensesteenweg 323, 1932 Zaventem

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 91.106

▲ 29,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 647.742

▲ 16,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

22,0 %

▲ 2,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 1.969.818▲ 7,8 %€ 1.827.673€ 1.661.990
Bedrijfswinst (-verlies)€ 166.154▲ 48,6 %€ 111.787€ 65.499
Winst (verlies) van het boekjaar€ 91.106▲ 29,3 %€ 70.442€ 22.277
Balans
Eigen vermogen€ 647.742▲ 16,4 %€ 556.635€ 486.193
Schulden€ 2.290.394= 0 %€ 2.290.332€ 2.575.516
Balanstotaal€ 2.938.136▲ 3,2 %€ 2.846.967€ 3.061.709
Solvabiliteit berekend22,0 %▲ 2,5 ptn19,6 %15,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten22,2▲ 1,221,021,4
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (3)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Leuvensesteenweg 323, 1932 Zaventem

2.216.093.474 · sinds 2012-12-19

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Vestiging

Grote Baan 336, 1620 Drogenbos

2.285.708.988 · sinds 2019-02-01

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Vestiging

Leuvensesteenweg 319, 1932 Zaventem

2.312.919.468 · sinds 2021-01-01

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van CARROSSERIE JM MARTIN?

Het ondernemingsnummer van CARROSSERIE JM MARTIN is 0508.567.238. Het btw-nummer is BE 0508.567.238.

Wanneer werd CARROSSERIE JM MARTIN opgericht?

CARROSSERIE JM MARTIN werd opgericht op 19 december 2012, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van CARROSSERIE JM MARTIN?

De maatschappelijke zetel van CARROSSERIE JM MARTIN is Leuvensesteenweg 323, 1932 Zaventem.

Wat doet CARROSSERIE JM MARTIN?

De hoofdactiviteit van CARROSSERIE JM MARTIN is: Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811); Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).

Hoeveel werknemers heeft CARROSSERIE JM MARTIN?

Volgens de jaarrekening over 2025 had CARROSSERIE JM MARTIN gemiddeld 22,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van CARROSSERIE JM MARTIN?

CARROSSERIE JM MARTIN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.969.818 in 2025. De winst van het boekjaar was € 91.106.

Is CARROSSERIE JM MARTIN bereikbaar via Peppol?

Ja. CARROSSERIE JM MARTIN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0508567238 en 9925:BE0508567238 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is CARROSSERIE JM MARTIN?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 647.742, een solvabiliteit van 22,0 % en een winst van € 91.106. De winst steeg met 29,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is CARROSSERIE JM MARTIN failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARROSSERIE JM MARTIN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft CARROSSERIE JM MARTIN de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van CARROSSERIE JM MARTIN, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt CARROSSERIE JM MARTIN?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARROSSERIE JM MARTIN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van CARROSSERIE JM MARTIN?

Het boekjaar van CARROSSERIE JM MARTIN eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid