Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0507.771.343
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-12-29
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Aux Quatre Bonniers 6, 4052 Chaudfontaine
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 18.749
▼ 73,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 96.644
▲ 14,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
28,2 %
▲ 3,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 44.938 | ▼ 59,1 % | € 109.879 | € 44.695 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 29.890 | ▼ 68,5 % | € 94.972 | € 23.345 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 18.749 | ▼ 73,9 % | € 71.962 | € 15.499 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 96.644 | ▲ 14,0 % | € 84.771 | € 12.809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 246.509 | ▼ 3,5 % | € 255.567 | € 344.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 343.154 | ▲ 0,8 % | € 340.338 | € 357.328 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 28,2 % | ▲ 3,3 ptn | 24,9 % | 3,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-18
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NELTA Fininvest?
Het ondernemingsnummer van NELTA Fininvest is 0507.771.343. Het btw-nummer is BE 0507.771.343.
Wanneer werd NELTA Fininvest opgericht?
NELTA Fininvest werd opgericht op 29 december 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NELTA Fininvest?
De maatschappelijke zetel van NELTA Fininvest is Aux Quatre Bonniers 6, 4052 Chaudfontaine.
Hoeveel werknemers heeft NELTA Fininvest?
Volgens de jaarrekening over 2025 had NELTA Fininvest geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van NELTA Fininvest?
NELTA Fininvest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 44.938 in 2025. De winst van het boekjaar was € 18.749.
Is NELTA Fininvest bereikbaar via Peppol?
NELTA Fininvest staat niet in de Peppol Directory (stand van 3 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0507771343; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is NELTA Fininvest?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 96.644, een solvabiliteit van 28,2 % en een winst van € 18.749. De winst daalde met 73,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NELTA Fininvest failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NELTA Fininvest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NELTA Fininvest de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van NELTA Fininvest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt NELTA Fininvest?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NELTA Fininvest 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NELTA Fininvest?
Het boekjaar van NELTA Fininvest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0507771343
Europese Commissie0507771343
Notarissen (Fednot)