Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0506.976.240
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-12-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Sint-Bernardsesteenweg 694, 2660 Antwerpen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 96.098
▲ 19,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 268.314
▲ 55,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
76,2 %
▼ 0,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 143.152 | ▼ 19,3 % | € 177.297 | € 127.748 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 140.937 | ▲ 15,3 % | € 122.219 | € 72.582 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 96.098 | ▲ 19,8 % | € 80.216 | € 64.707 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 268.314 | ▲ 55,8 % | € 172.216 | € 92.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 83.693 | ▲ 63,8 % | € 51.096 | € 173.975 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 352.007 | ▲ 57,6 % | € 223.312 | € 265.974 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 76,2 % | ▼ 0,9 ptn | 77,1 % | 34,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Sint-Bernardsesteenweg 694, 2660 Antwerpen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-25
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Het ondernemingsnummer van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche is 0506.976.240. Het btw-nummer is BE 0506.976.240.
Wanneer werd Anesthesie Dr. Frank Van Driessche opgericht?
Anesthesie Dr. Frank Van Driessche werd opgericht op 15 december 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
De maatschappelijke zetel van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche is Sint-Bernardsesteenweg 694, 2660 Antwerpen.
Wat doet Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
De hoofdactiviteit van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Anesthesie Dr. Frank Van Driessche geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Anesthesie Dr. Frank Van Driessche vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 143.152 in 2025. De winst van het boekjaar was € 96.098.
Is Anesthesie Dr. Frank Van Driessche bereikbaar via Peppol?
Ja. Anesthesie Dr. Frank Van Driessche staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0506976240 en 9925:BE0506976240 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 268.314, een solvabiliteit van 76,2 % en een winst van € 96.098. De winst steeg met 19,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Anesthesie Dr. Frank Van Driessche failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Anesthesie Dr. Frank Van Driessche de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Anesthesie Dr. Frank Van Driessche 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche?
Het boekjaar van Anesthesie Dr. Frank Van Driessche eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0506976240
Europese Commissie0506976240
Notarissen (Fednot)