Belgische ondernemingen

Onderneming 0506.845.586

INO-PEINTURE BV

Actief sinds 2014 Normale toestand Besloten Vennootschap Liège

Besloten Vennootschap in Liège, sinds 2014. Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen. Brutomarge € 3k, verlies € 807 (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0506.845.586.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -807

▲ 81,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.595

▼ 7,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0506.845.586
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2014-12-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Comhaire 174, 4000 Liège

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.333Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 43.341Schilderen van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.526Detailhandel in verf en verfwarenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -807

▲ 81,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.595

▼ 7,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

35,7 %

▲ 12,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 2.954▼ 15,9 %€ 3.512€ 3.022
Bedrijfswinst (-verlies)€ 168▲ 106,3 %€ -2.661€ -5.599
Winst (verlies) van het boekjaar€ -807▲ 81,5 %€ -4.372€ -6.620
Balans
Eigen vermogen€ 9.595▼ 7,8 %€ 10.402€ 14.774
Schulden€ 17.256▼ 48,6 %€ 33.572€ 31.659
Balanstotaal€ 26.851▼ 38,9 %€ 43.974€ 46.433
Solvabiliteit berekend35,7 %▲ 12,1 ptn23,7 %31,8 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Comhaire 176, 4000 Liège

2.237.840.973 · sinds 2015-01-12

  • 43.333.01 Plaatsen van behang
  • 43.341 Schilderen van gebouwen
  • 47.526 Detailhandel in verf en verfwaren
  • 43.341 Schilderen van gebouwen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van INO-PEINTURE?

Het ondernemingsnummer van INO-PEINTURE is 0506.845.586. Het btw-nummer is BE 0506.845.586.

Wanneer werd INO-PEINTURE opgericht?

INO-PEINTURE werd opgericht op 15 december 2014, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van INO-PEINTURE?

De maatschappelijke zetel van INO-PEINTURE is Rue Comhaire 174, 4000 Liège.

Wat doet INO-PEINTURE?

De hoofdactiviteit van INO-PEINTURE is: Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen (NACE 43.333); Schilderen van gebouwen (NACE 43.341).

Hoeveel werknemers heeft INO-PEINTURE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had INO-PEINTURE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van INO-PEINTURE?

INO-PEINTURE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 2.954 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 807.

Is INO-PEINTURE bereikbaar via Peppol?

Ja. INO-PEINTURE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0506845586 en 9925:BE0506845586 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is INO-PEINTURE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.595, een solvabiliteit van 35,7 % en een verlies van € 807. De winst steeg met 81,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is INO-PEINTURE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INO-PEINTURE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft INO-PEINTURE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van INO-PEINTURE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt INO-PEINTURE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INO-PEINTURE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van INO-PEINTURE?

Het boekjaar van INO-PEINTURE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid