Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0505.838.172
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2014-12-01
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Grand Hu(AYE) 18, 4630 Soumagne
- Andere namen
- SMML · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.220Activiteiten van medisch specialisten
- 93.130Activiteiten van fitnesscentra
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 31.313
▲ 3,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 221.478
▲ 0,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
20,0 %
▲ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 183.199 | ▲ 10,1 % | € 166.335 | € 154.465 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 75.624 | ▲ 15,5 % | € 65.454 | € 75.505 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 31.313 | ▲ 3,2 % | € 30.337 | € 39.602 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 221.478 | ▲ 0,9 % | € 219.576 | € 189.239 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 883.290 | ▼ 1,3 % | € 894.792 | € 850.770 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.104.768 | ▼ 0,9 % | € 1.114.369 | € 1.040.010 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 20,0 % | ▲ 0,3 ptn | 19,7 % | 18,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-26
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-10
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Société Médicale Michaël Lognard?
Het ondernemingsnummer van Société Médicale Michaël Lognard is 0505.838.172. Het btw-nummer is BE 0505.838.172.
Wanneer werd Société Médicale Michaël Lognard opgericht?
Société Médicale Michaël Lognard werd opgericht op 1 december 2014, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Société Médicale Michaël Lognard?
De maatschappelijke zetel van Société Médicale Michaël Lognard is Rue du Grand Hu(AYE) 18, 4630 Soumagne.
Wat doet Société Médicale Michaël Lognard?
De hoofdactiviteit van Société Médicale Michaël Lognard is: Activiteiten van medisch specialisten (NACE 86.220).
Hoeveel werknemers heeft Société Médicale Michaël Lognard?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Société Médicale Michaël Lognard geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Société Médicale Michaël Lognard?
Société Médicale Michaël Lognard vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 183.199 in 2025. De winst van het boekjaar was € 31.313.
Is Société Médicale Michaël Lognard bereikbaar via Peppol?
Ja. Société Médicale Michaël Lognard staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0505838172 en 9925:BE0505838172 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Société Médicale Michaël Lognard?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 221.478, een solvabiliteit van 20,0 % en een winst van € 31.313. De winst steeg met 3,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Société Médicale Michaël Lognard failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société Médicale Michaël Lognard ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Société Médicale Michaël Lognard de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Société Médicale Michaël Lognard, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Société Médicale Michaël Lognard?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société Médicale Michaël Lognard 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Société Médicale Michaël Lognard?
Het boekjaar van Société Médicale Michaël Lognard eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0505838172
Europese Commissie0505838172
Notarissen (Fednot)