Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0501.555.623
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-11-26
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Ooststraat 39, 8800 Roeselare
- Contact
- www.optiekhoet.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
- 47.742Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
- 32.500Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
- 47.770Detailhandel in uurwerken en sieraden
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 61.527
▼ 38,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 762.338
▲ 8,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
48,5 %
▼ 0,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 292.753 | ▲ 1,3 % | € 288.896 | € 240.428 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 99.766 | ▼ 22,7 % | € 129.070 | € 113.679 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 61.527 | ▼ 38,5 % | € 100.125 | € 77.196 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 762.338 | ▲ 8,8 % | € 700.811 | € 600.686 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 808.716 | ▲ 12,3 % | € 719.934 | € 75.792 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.571.054 | ▲ 10,6 % | € 1.420.745 | € 676.478 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 48,5 % | ▼ 0,8 ptn | 49,3 % | 88,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Ooststraat 39, 8800 Roeselare
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-05-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van OPTIEK HOET ROESELARE?
Het ondernemingsnummer van OPTIEK HOET ROESELARE is 0501.555.623. Het btw-nummer is BE 0501.555.623.
Wanneer werd OPTIEK HOET ROESELARE opgericht?
OPTIEK HOET ROESELARE werd opgericht op 26 november 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van OPTIEK HOET ROESELARE?
De maatschappelijke zetel van OPTIEK HOET ROESELARE is Ooststraat 39, 8800 Roeselare.
Wat doet OPTIEK HOET ROESELARE?
De hoofdactiviteit van OPTIEK HOET ROESELARE is: Detailhandel in corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen (NACE 47.742).
Hoeveel werknemers heeft OPTIEK HOET ROESELARE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had OPTIEK HOET ROESELARE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van OPTIEK HOET ROESELARE?
OPTIEK HOET ROESELARE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 292.753 in 2025. De winst van het boekjaar was € 61.527.
Is OPTIEK HOET ROESELARE bereikbaar via Peppol?
Ja. OPTIEK HOET ROESELARE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0501555623 en 9925:BE0501555623 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is OPTIEK HOET ROESELARE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 762.338, een solvabiliteit van 48,5 % en een winst van € 61.527. De winst daalde met 38,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is OPTIEK HOET ROESELARE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van OPTIEK HOET ROESELARE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft OPTIEK HOET ROESELARE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van OPTIEK HOET ROESELARE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt OPTIEK HOET ROESELARE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft OPTIEK HOET ROESELARE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van OPTIEK HOET ROESELARE?
Het boekjaar van OPTIEK HOET ROESELARE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0501555623
Europese Commissie0501555623
Notarissen (Fednot)