Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0500.915.225
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2012-11-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Mestriaux(ST) 43, 6511 Beaumont
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
- 86.995Activiteiten op het gebied van voeding
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 61.574
▼ 9,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 135.974
▲ 66,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
89,7 %
▲ 37,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 76.465 | ▼ 5,5 % | € 80.936 | € 73.583 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 73.230 | ▼ 7,9 % | € 79.537 | € 73.111 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 61.574 | ▼ 9,4 % | € 67.975 | € 59.590 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 135.974 | ▲ 66,1 % | € 81.840 | € 81.840 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 15.686 | ▼ 79,3 % | € 75.714 | € 69.178 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 151.660 | ▼ 3,7 % | € 157.554 | € 151.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 89,7 % | ▲ 37,7 ptn | 51,9 % | 54,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Neuve(LAB) 39, 6567 Merbes-le-Château
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-06
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van INFIRMIER FROSINI G.?
Het ondernemingsnummer van INFIRMIER FROSINI G. is 0500.915.225. Het btw-nummer is BE 0500.915.225.
Wanneer werd INFIRMIER FROSINI G. opgericht?
INFIRMIER FROSINI G. werd opgericht op 20 november 2012, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van INFIRMIER FROSINI G.?
De maatschappelijke zetel van INFIRMIER FROSINI G. is Rue Mestriaux(ST) 43, 6511 Beaumont.
Wat doet INFIRMIER FROSINI G.?
De hoofdactiviteit van INFIRMIER FROSINI G. is: Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (NACE 82.100).
Hoeveel werknemers heeft INFIRMIER FROSINI G.?
Volgens de jaarrekening over 2025 had INFIRMIER FROSINI G. geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van INFIRMIER FROSINI G.?
INFIRMIER FROSINI G. vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 76.465 in 2025. De winst van het boekjaar was € 61.574.
Is INFIRMIER FROSINI G. bereikbaar via Peppol?
INFIRMIER FROSINI G. staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0500915225; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is INFIRMIER FROSINI G.?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 135.974, een solvabiliteit van 89,7 % en een winst van € 61.574. De winst daalde met 9,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is INFIRMIER FROSINI G. failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van INFIRMIER FROSINI G. ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft INFIRMIER FROSINI G. de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van INFIRMIER FROSINI G., over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 6 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt INFIRMIER FROSINI G.?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft INFIRMIER FROSINI G. 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van INFIRMIER FROSINI G.?
Het boekjaar van INFIRMIER FROSINI G. eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0500915225
Europese Commissie0500915225
Notarissen (Fednot)