Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0480.379.533
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-05-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Fazantenstraat 13, 8530 Harelbeke
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.341Schilderen van gebouwen
- 43.332Plaatsen van vloerbedekking en wandbekleding van hout
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 299.004
▲ 44,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 2.483.150
▲ 13,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
81,4 %
▲ 3,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 360.230 | ▲ 3,9 % | € 346.626 | € 266.005 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 268.313 | ▼ 0,9 % | € 270.794 | € 207.101 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 299.004 | ▲ 44,6 % | € 206.739 | € 173.585 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 2.483.150 | ▲ 13,7 % | € 2.184.146 | € 1.977.407 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 568.142 | ▼ 10,5 % | € 634.684 | € 532.351 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.051.292 | ▲ 8,2 % | € 2.818.829 | € 2.509.758 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 81,4 % | ▲ 3,9 ptn | 77,5 % | 78,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Fazantenstraat 13, 8530 Harelbeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-19
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-18
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
Het ondernemingsnummer van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN is 0480.379.533. Het btw-nummer is BE 0480.379.533.
Wanneer werd DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN opgericht?
DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN werd opgericht op 28 mei 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
De maatschappelijke zetel van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN is Fazantenstraat 13, 8530 Harelbeke.
Wat doet DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
De hoofdactiviteit van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN is: Schilderen van gebouwen (NACE 43.341).
Hoeveel werknemers heeft DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2025 had DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 360.230 in 2025. De winst van het boekjaar was € 299.004.
Is DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN bereikbaar via Peppol?
Ja. DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0480379533 en 9925:BE0480379533 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.483.150, een solvabiliteit van 81,4 % en een winst van € 299.004. De winst steeg met 44,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 19 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN?
Het boekjaar van DEPOORTERE C&F SCHILDERWERKEN eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0480379533
Europese Commissie0480379533
Notarissen (Fednot)