Belgische ondernemingen

Onderneming 0480.007.666

APOTHEEK VALKENBORG BVBA

Actief Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Heusden-Zolder · sinds 2003

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Heusden-Zolder, sinds 2003. Handel in eigen onroerend goed. Brutomarge € 80k, verlies € 33k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0480.007.666.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -33.040

▼ 142,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 802.482

▼ 4,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0480.007.666
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2003-04-11
Personeel
2,2 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Meylandtlaan 159, 3550 Heusden-Zolder

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 68.110Handel in eigen onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.730Detailhandel in farmaceutische productenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 64.210Activiteiten van holdingsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -33.040

▼ 142,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 802.482

▼ 4,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

91,3 %

▼ 0,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 80.069▼ 59,5 %€ 197.482€ 199.105
Bedrijfswinst (-verlies)€ -39.125▼ 137,3 %€ 104.802€ 98.910
Winst (verlies) van het boekjaar€ -33.040▼ 142,3 %€ 78.156€ 69.014
Balans
Eigen vermogen€ 802.482▼ 4,0 %€ 835.522€ 757.366
Schulden€ 76.945▼ 2,6 %€ 79.038€ 144.215
Balanstotaal€ 879.426▼ 3,8 %€ 914.560€ 901.581
Solvabiliteit berekend91,3 %▼ 0,1 ptn91,4 %84,0 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,2▲ 0,31,91,6
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening boekjaar 2025

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Meylandtlaan 159, 3550 Heusden-Zolder

2.134.198.651 · sinds 2003-04-10

47.730 Detailhandel in farmaceutische producten; 64.210 Activiteiten van holdings; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van APOTHEEK VALKENBORG?

Het ondernemingsnummer van APOTHEEK VALKENBORG is 0480.007.666. Het btw-nummer is BE 0480.007.666.

Wanneer werd APOTHEEK VALKENBORG opgericht?

APOTHEEK VALKENBORG werd opgericht op 11 april 2003, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van APOTHEEK VALKENBORG?

De maatschappelijke zetel van APOTHEEK VALKENBORG is Meylandtlaan 159, 3550 Heusden-Zolder.

Wat doet APOTHEEK VALKENBORG?

De hoofdactiviteit van APOTHEEK VALKENBORG is: Handel in eigen onroerend goed (NACE 68.110); Detailhandel in farmaceutische producten (NACE 47.730).

Hoeveel werknemers heeft APOTHEEK VALKENBORG?

Volgens de jaarrekening over 2025 had APOTHEEK VALKENBORG gemiddeld 2,2 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van APOTHEEK VALKENBORG?

APOTHEEK VALKENBORG vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 80.069 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 33.040.

Is APOTHEEK VALKENBORG bereikbaar via Peppol?

Ja. APOTHEEK VALKENBORG staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0480007666 en 9925:BE0480007666 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is APOTHEEK VALKENBORG?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 802.482, een solvabiliteit van 91,3 % en een verlies van € 33.040. De winst daalde met 142,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is APOTHEEK VALKENBORG failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van APOTHEEK VALKENBORG ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft APOTHEEK VALKENBORG de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van APOTHEEK VALKENBORG, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt APOTHEEK VALKENBORG?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft APOTHEEK VALKENBORG 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van APOTHEEK VALKENBORG?

Het boekjaar van APOTHEEK VALKENBORG eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid