Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0479.719.834
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-03-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Grenoblelaan 5, 2400 Mol
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -8.838
▼ 3,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 183.227
▼ 4,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,4 %
▼ 4,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.834 | ▲ 52,4 % | € -3.855 | € -33.982 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -9.376 | ▲ 1,5 % | € -9.517 | € -37.128 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -8.838 | ▼ 3,1 % | € -8.569 | € -36.652 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 183.227 | ▼ 4,6 % | € 192.065 | € 200.633 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 187.992 | ▲ 12,5 % | € 167.066 | € 6.346 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 371.219 | ▲ 3,4 % | € 359.131 | € 206.980 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,4 % | ▼ 4,1 ptn | 53,5 % | 96,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Grenoblelaan 5, 2400 Mol
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-23
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Pharma Publishing & Media Europe?
Het ondernemingsnummer van Pharma Publishing & Media Europe is 0479.719.834. Het btw-nummer is BE 0479.719.834.
Wanneer werd Pharma Publishing & Media Europe opgericht?
Pharma Publishing & Media Europe werd opgericht op 5 maart 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Pharma Publishing & Media Europe?
De maatschappelijke zetel van Pharma Publishing & Media Europe is Grenoblelaan 5, 2400 Mol.
Wat doet Pharma Publishing & Media Europe?
De hoofdactiviteit van Pharma Publishing & Media Europe is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990).
Hoeveel werknemers heeft Pharma Publishing & Media Europe?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Pharma Publishing & Media Europe geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Pharma Publishing & Media Europe?
Pharma Publishing & Media Europe vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.834 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 8.838.
Is Pharma Publishing & Media Europe bereikbaar via Peppol?
Ja. Pharma Publishing & Media Europe staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479719834 en 9925:BE0479719834 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Pharma Publishing & Media Europe?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 183.227, een solvabiliteit van 49,4 % en een verlies van € 8.838. De winst daalde met 3,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Pharma Publishing & Media Europe failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Pharma Publishing & Media Europe ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Pharma Publishing & Media Europe de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Pharma Publishing & Media Europe, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Pharma Publishing & Media Europe?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Pharma Publishing & Media Europe 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Pharma Publishing & Media Europe?
Het boekjaar van Pharma Publishing & Media Europe eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0479719834
Europese Commissie0479719834
Notarissen (Fednot)