Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0479.691.823
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2003-02-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Christiaan Pallemansstraat 1, 2950 Kapellen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.761Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen
- 47.552Detailhandel in verlichtingsartikelen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 1.352
▼ 81,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 79.958
▲ 1,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,2 %
▲ 5,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 28.779 | ▼ 29,7 % | € 40.916 | € 58.312 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 4.225 | ▼ 67,1 % | € 12.835 | € 28.712 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 1.352 | ▼ 81,7 % | € 7.396 | € 19.554 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 79.958 | ▲ 1,7 % | € 78.606 | € 71.211 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 70.208 | ▼ 19,7 % | € 87.448 | € 110.429 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 150.166 | ▼ 9,6 % | € 166.054 | € 181.640 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,2 % | ▲ 5,9 ptn | 47,3 % | 39,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Christiaan Pallemansstraat 1, 2950 Kapellen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BLOEMEN VALENTINA?
Het ondernemingsnummer van BLOEMEN VALENTINA is 0479.691.823. Het btw-nummer is BE 0479.691.823.
Wanneer werd BLOEMEN VALENTINA opgericht?
BLOEMEN VALENTINA werd opgericht op 28 februari 2003, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BLOEMEN VALENTINA?
De maatschappelijke zetel van BLOEMEN VALENTINA is Christiaan Pallemansstraat 1, 2950 Kapellen.
Wat doet BLOEMEN VALENTINA?
De hoofdactiviteit van BLOEMEN VALENTINA is: Detailhandel in bloemen, planten, zaden en kunstmeststoffen (NACE 47.761).
Hoeveel werknemers heeft BLOEMEN VALENTINA?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BLOEMEN VALENTINA geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BLOEMEN VALENTINA?
BLOEMEN VALENTINA vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 28.779 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.352.
Is BLOEMEN VALENTINA bereikbaar via Peppol?
Ja. BLOEMEN VALENTINA staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479691823 en 9925:BE0479691823 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is BLOEMEN VALENTINA?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 79.958, een solvabiliteit van 53,2 % en een winst van € 1.352. De winst daalde met 81,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BLOEMEN VALENTINA failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BLOEMEN VALENTINA ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BLOEMEN VALENTINA de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BLOEMEN VALENTINA, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BLOEMEN VALENTINA?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BLOEMEN VALENTINA 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BLOEMEN VALENTINA?
Het boekjaar van BLOEMEN VALENTINA eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0479691823
Europese Commissie0479691823
Notarissen (Fednot)