Belgische ondernemingen

Onderneming 0479.577.403

KYTEZO BV

Actief sinds 2003 Normale toestand Besloten Vennootschap Jurbise

Besloten Vennootschap in Jurbise, sinds 2003. Uitgeverijen van muziekopnamen. Brutomarge € −68k, verlies € 100k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0479.577.403.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -100.275

▼ 16,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -25.449

▼ 134,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0479.577.403
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2003-02-17
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue Claus(MJ) 99, 7050 Jurbise

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 59.203Uitgeverijen van muziekopnamenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 18.200Reproductie van opgenomen mediaNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -100.275

▼ 16,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -25.449

▼ 134,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-6,0 %

▼ 24,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -67.524▼ 32,4 %€ -51.002€ 24.127
Bedrijfswinst (-verlies)€ -97.847▼ 18,8 %€ -82.374€ 3.042
Winst (verlies) van het boekjaar€ -100.275▼ 16,2 %€ -86.321€ 1.320
Balans
Eigen vermogen€ -25.449▼ 134,0 %€ 74.826€ 161.147
Schulden€ 450.563▲ 33,4 %€ 337.729€ 217.695
Balanstotaal€ 425.114▲ 3,0 %€ 412.555€ 378.842
Solvabiliteit berekend-6,0 %▼ 24,1 ptn18,1 %42,5 %
Personeel
Voltijdse equivalenten–—0,0–
Schemam81-fm81-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue Claus(MJ) 99, 7050 Jurbise

2.127.005.706 · sinds 2003-04-30

  • 18.200 Reproductie van opgenomen media
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 59.203 Uitgeverijen van muziekopnamen
  • 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten
  • 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van KYTEZO?

Het ondernemingsnummer van KYTEZO is 0479.577.403. Het btw-nummer is BE 0479.577.403.

Wanneer werd KYTEZO opgericht?

KYTEZO werd opgericht op 17 februari 2003, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van KYTEZO?

De maatschappelijke zetel van KYTEZO is Rue Claus(MJ) 99, 7050 Jurbise.

Wat doet KYTEZO?

De hoofdactiviteit van KYTEZO is: Uitgeverijen van muziekopnamen (NACE 59.203).

Hoeveel werknemers heeft KYTEZO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had KYTEZO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van KYTEZO?

KYTEZO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -67.524 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 100.275.

Is KYTEZO bereikbaar via Peppol?

Ja. KYTEZO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479577403 en 9925:BE0479577403 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is KYTEZO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -25.449, een solvabiliteit van -6,0 % en een verlies van € 100.275. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 16,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is KYTEZO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KYTEZO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft KYTEZO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van KYTEZO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt KYTEZO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft KYTEZO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van KYTEZO?

Het boekjaar van KYTEZO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid