Belgische ondernemingen

Onderneming 0479.397.358

LUISA FASHION BV

Actief sinds 2003 Normale toestand Besloten Vennootschap Roeselare

Besloten Vennootschap in Roeselare, sinds 2003. Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment). Brutomarge € 50k, winst € 25k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0479.397.358.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.687

▲ 69,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 108.054

▲ 29,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0479.397.358
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2003-01-27
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Vlamingstraat 6B, 8800 Roeselare

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.711Detailhandel in damesbovenkledingHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.722Detailhandel in lederwaren en reisartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.762Detailhandel in huisdieren, voer voor huisdieren en benodigdheden daarvoorNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.784Detailhandel in souvenirs en religieuze artikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.687

▲ 69,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 108.054

▲ 29,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

73,5 %

▲ 9,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 49.987▲ 51,1 %€ 33.076€ 26.937
Bedrijfswinst (-verlies)€ 36.747▲ 58,3 %€ 23.220€ 10.556
Winst (verlies) van het boekjaar€ 24.687▲ 69,3 %€ 14.584€ 4.315
Balans
Eigen vermogen€ 108.054▲ 29,6 %€ 83.367€ 81.967
Schulden€ 38.931▼ 17,3 %€ 47.069€ 44.027
Balanstotaal€ 146.985▲ 12,7 %€ 130.436€ 125.994
Solvabiliteit berekend73,5 %▲ 9,6 ptn63,9 %65,1 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Vlamingstraat 6 B, 8800 Roeselare

2.123.187.369 · sinds 2003-02-06

  • 47.711.01 Kleinhandel in bovenkleding (inclusief werkkleding, sportkleding en ceremoniekleding) van ongeacht welk materiaal (textielstoffen, breigoed, leer, bont, enz) voor dames
  • 47.721 Detailhandel in schoeisel
  • 47.722 Detailhandel in lederwaren en reisartikelen
  • 47.784.02 Kleinhandel in imitatiesieraden, gadgets, enz
  • 47.711 Detailhandel in damesbovenkleding

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van LUISA FASHION?

Het ondernemingsnummer van LUISA FASHION is 0479.397.358. Het btw-nummer is BE 0479.397.358.

Wanneer werd LUISA FASHION opgericht?

LUISA FASHION werd opgericht op 27 januari 2003, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van LUISA FASHION?

De maatschappelijke zetel van LUISA FASHION is Vlamingstraat 6B, 8800 Roeselare.

Wat doet LUISA FASHION?

De hoofdactiviteit van LUISA FASHION is: Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment) (NACE 47.716); Detailhandel in damesbovenkleding (NACE 47.711).

Hoeveel werknemers heeft LUISA FASHION?

Volgens de jaarrekening over 2025 had LUISA FASHION geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van LUISA FASHION?

LUISA FASHION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 49.987 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.687.

Is LUISA FASHION bereikbaar via Peppol?

Ja. LUISA FASHION staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479397358 en 9925:BE0479397358 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is LUISA FASHION?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 108.054, een solvabiliteit van 73,5 % en een winst van € 24.687. De winst steeg met 69,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is LUISA FASHION failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van LUISA FASHION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft LUISA FASHION de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van LUISA FASHION, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 5 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt LUISA FASHION?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft LUISA FASHION 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van LUISA FASHION?

Het boekjaar van LUISA FASHION eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid