Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0479.096.856
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-12-18
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Princeven 5, 2320 Hoogstraten
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 68.321Activiteiten van syndici van onroerend goed
- 68.110Handel in eigen onroerend goed
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 152.839
▲ 89,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 798.210
▲ 23,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
43,6 %
▲ 9,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 500.201 | ▼ 27,1 % | € 686.560 | € 398.270 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 247.594 | ▲ 26,4 % | € 195.904 | € 168.722 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 135.671 | ▲ 66,5 % | € 81.478 | € 83.596 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 152.839 | ▲ 89,9 % | € 80.463 | € 57.609 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 798.210 | ▲ 23,7 % | € 645.371 | € 564.908 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.031.821 | ▼ 16,3 % | € 1.232.619 | € 1.086.128 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.830.031 | ▼ 2,6 % | € 1.877.990 | € 1.665.480 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 43,6 % | ▲ 9,3 ptn | 34,4 % | 33,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | – | 0,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Princeven 5, 2320 Hoogstraten
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-05-05
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-05-07
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-05-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
Het ondernemingsnummer van L & L FINANCIAL MANAGEMENT is 0479.096.856. Het btw-nummer is BE 0479.096.856.
Wanneer werd L & L FINANCIAL MANAGEMENT opgericht?
L & L FINANCIAL MANAGEMENT werd opgericht op 18 december 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
De maatschappelijke zetel van L & L FINANCIAL MANAGEMENT is Princeven 5, 2320 Hoogstraten.
Wat doet L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
De hoofdactiviteit van L & L FINANCIAL MANAGEMENT is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200); Activiteiten van syndici van onroerend goed (NACE 68.321).
Hoeveel werknemers heeft L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had L & L FINANCIAL MANAGEMENT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
In 2025 had L & L FINANCIAL MANAGEMENT een omzet van € 500.201. De winst van het boekjaar was € 152.839.
Is L & L FINANCIAL MANAGEMENT bereikbaar via Peppol?
Ja. L & L FINANCIAL MANAGEMENT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479096856 en 9925:BE0479096856 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 798.210, een solvabiliteit van 43,6 % en een winst van € 152.839. De winst steeg met 89,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is L & L FINANCIAL MANAGEMENT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van L & L FINANCIAL MANAGEMENT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft L & L FINANCIAL MANAGEMENT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van L & L FINANCIAL MANAGEMENT, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 5 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 april 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft L & L FINANCIAL MANAGEMENT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van L & L FINANCIAL MANAGEMENT?
Het boekjaar van L & L FINANCIAL MANAGEMENT eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0479096856
Europese Commissie0479096856
Notarissen (Fednot)