Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0479.058.749
- Rechtsvorm
- Coöperatieve vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-12-18
- Personeel
- 5,6 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 108, 9050 Gent
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- 73.200Markt- en opinieonderzoek
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 96.999Overige persoonlijke diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
6 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 22.385
▼ 34,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 251.342
▲ 9,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
41,3 %
▲ 10,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 633.133 | ▲ 6,8 % | € 593.060 | € 634.190 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 27.934 | ▼ 26,9 % | € 38.224 | € 54.842 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 22.385 | ▼ 34,4 % | € 34.136 | € 42.642 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 251.342 | ▲ 9,8 % | € 228.957 | € 194.821 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 347.792 | ▼ 30,7 % | € 501.845 | € 518.149 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 608.433 | ▼ 17,7 % | € 739.284 | € 730.366 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 41,3 % | ▲ 10,3 ptn | 31,0 % | 26,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 5,6 | ▲ 0,1 | 5,5 | 5,6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (3)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Kerkstraat 108, 9050 Gent
Vestiging
Dasstraat 5, 9032 Gent
Vestiging
Esplanadestraat 14, 9300 Aalst
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-11
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-10
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Het ondernemingsnummer van Starterslabo Oost-Vlaanderen is 0479.058.749. Het btw-nummer is BE 0479.058.749.
Wanneer werd Starterslabo Oost-Vlaanderen opgericht?
Starterslabo Oost-Vlaanderen werd opgericht op 18 december 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Starterslabo Oost-Vlaanderen?
De maatschappelijke zetel van Starterslabo Oost-Vlaanderen is Kerkstraat 108, 9050 Gent.
Wat doet Starterslabo Oost-Vlaanderen?
De hoofdactiviteit van Starterslabo Oost-Vlaanderen is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).
Hoeveel werknemers heeft Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Starterslabo Oost-Vlaanderen gemiddeld 5,6 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Starterslabo Oost-Vlaanderen vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 633.133 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.385.
Is Starterslabo Oost-Vlaanderen bereikbaar via Peppol?
Ja. Starterslabo Oost-Vlaanderen staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0479058749 en 9925:BE0479058749 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 251.342, een solvabiliteit van 41,3 % en een winst van € 22.385. De winst daalde met 34,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Starterslabo Oost-Vlaanderen failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Starterslabo Oost-Vlaanderen ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Starterslabo Oost-Vlaanderen de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Starterslabo Oost-Vlaanderen, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 11 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Starterslabo Oost-Vlaanderen 6 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Starterslabo Oost-Vlaanderen?
Het boekjaar van Starterslabo Oost-Vlaanderen eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0479058749
Europese Commissie0479058749
Notarissen (Fednot)