Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0478.503.176
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-10-07
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Priesville(SART) 15, 4845 Jalhay
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 102.559
▲ 4,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 475.743
▼ 11,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
75,3 %
▼ 10,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 162.877 | ▲ 7,1 % | € 152.031 | € 134.936 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 150.806 | ▲ 11,2 % | € 135.592 | € 124.375 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 102.559 | ▲ 4,1 % | € 98.560 | € 85.693 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 475.743 | ▼ 11,0 % | € 534.796 | € 436.237 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 155.687 | ▲ 77,5 % | € 87.710 | € 134.697 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 631.430 | ▲ 1,4 % | € 622.506 | € 570.934 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,3 % | ▼ 10,6 ptn | 85,9 % | 76,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue du Chêne 134 bus 1, 4802 Verviers
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-17
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-18
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
Het ondernemingsnummer van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES is 0478.503.176. Het btw-nummer is BE 0478.503.176.
Wanneer werd MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES opgericht?
MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES werd opgericht op 7 oktober 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
De maatschappelijke zetel van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES is Priesville(SART) 15, 4845 Jalhay.
Wat doet MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
De hoofdactiviteit van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 162.877 in 2025. De winst van het boekjaar was € 102.559.
Is MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES bereikbaar via Peppol?
Ja. MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0478503176 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 475.743, een solvabiliteit van 75,3 % en een winst van € 102.559. De winst steeg met 4,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 17 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES?
Het boekjaar van MARESCHAL - PETIT, DENTISTES ASSOCIES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0478503176
Europese Commissie0478503176
Notarissen (Fednot)