Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0478.050.840
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-07-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Meensesteenweg(Bis) 449, 8501 Kortrijk
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.230Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
- 96.230Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden
- 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 12.695
▼ 32,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 60.391
▲ 26,6 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
41,1 %
▲ 10,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 51.518 | ▲ 12,5 % | € 45.800 | € 43.683 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 19.653 | ▼ 26,3 % | € 26.674 | € 3.978 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 12.695 | ▼ 32,8 % | € 18.904 | € 2.520 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 60.391 | ▲ 26,6 % | € 47.696 | € 28.792 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 86.521 | ▼ 18,6 % | € 106.287 | € 114.915 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 146.912 | ▼ 4,6 % | € 153.983 | € 143.707 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 41,1 % | ▲ 10,1 ptn | 31,0 % | 20,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Meensesteenweg(Bis) 449, 8501 Kortrijk
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-03-31
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-04-25
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
Het ondernemingsnummer van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO is 0478.050.840. Het btw-nummer is BE 0478.050.840.
Wanneer werd SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO opgericht?
SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO werd opgericht op 22 juli 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
De maatschappelijke zetel van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO is Meensesteenweg(Bis) 449, 8501 Kortrijk.
Wat doet SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
De hoofdactiviteit van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO is: Activiteiten van kuuroorden, sauna’s en stoombaden (NACE 96.230).
Hoeveel werknemers heeft SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 51.518 in 2025. De winst van het boekjaar was € 12.695.
Is SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO bereikbaar via Peppol?
Ja. SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0478050840 en 9925:BE0478050840 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 60.391, een solvabiliteit van 41,1 % en een winst van € 12.695. De winst daalde met 32,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO?
Het boekjaar van SUN & NAIL ART ZONNECENTRUM & NAGELSTUDIO eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0478050840
Europese Commissie0478050840
Notarissen (Fednot)