Belgische ondernemingen

Onderneming 0477.893.066

GEBR. VERMEIREN BV

Actief sinds 2002 Normale toestand Besloten Vennootschap Wuustwezel

Besloten Vennootschap in Wuustwezel, sinds 2002. Groothandel in levend vee. Brutomarge € 85k, verlies € 12k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0477.893.066.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -11.793

▲ 83,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -5.889

▼ 199,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0477.893.066
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2002-07-03
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Heiendweg 12, 2990 Wuustwezel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.231Groothandel in levend veeHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.461FokvarkenshouderijenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 01.462VarkensvetmesterijenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 35.110Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -11.793

▲ 83,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -5.889

▼ 199,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-1,2 %

▼ 2,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 84.650▲ 263,9 %€ 23.260€ 56.021
Bedrijfswinst (-verlies)€ 3.384▲ 106,1 %€ -55.616€ -39.205
Winst (verlies) van het boekjaar€ -11.793▲ 83,2 %€ -70.076€ -44.041
Balans
Eigen vermogen€ -5.889▼ 199,8 %€ 5.903€ 75.979
Schulden€ 485.410▼ 7,8 %€ 526.537€ 530.534
Balanstotaal€ 479.520▼ 9,9 %€ 532.440€ 606.513
Solvabiliteit berekend-1,2 %▼ 2,3 ptn1,1 %12,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Melkweg 9, 2960 Brecht

2.101.884.189 · sinds 2002-07-30

  • 01.462 Varkensvetmesterijen
  • 46.232 Groothandel in levende dieren, muv levend vee
  • 01.461 Fokvarkenshouderijen
  • 35.110 Productie van elektriciteit uit niet-hernieuwbare bronnen
  • 35.210 Productie van gas
  • 46.321 Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte
  • 46.322 Groothandel in vlees van wild en van gevogelte
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GEBR. VERMEIREN?

Het ondernemingsnummer van GEBR. VERMEIREN is 0477.893.066. Het btw-nummer is BE 0477.893.066.

Wanneer werd GEBR. VERMEIREN opgericht?

GEBR. VERMEIREN werd opgericht op 3 juli 2002, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GEBR. VERMEIREN?

De maatschappelijke zetel van GEBR. VERMEIREN is Heiendweg 12, 2990 Wuustwezel.

Wat doet GEBR. VERMEIREN?

De hoofdactiviteit van GEBR. VERMEIREN is: Groothandel in levend vee (NACE 46.231).

Hoeveel werknemers heeft GEBR. VERMEIREN?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GEBR. VERMEIREN geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GEBR. VERMEIREN?

GEBR. VERMEIREN vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 84.650 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 11.793.

Is GEBR. VERMEIREN bereikbaar via Peppol?

Ja. GEBR. VERMEIREN staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0477893066 en 9925:BE0477893066 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is GEBR. VERMEIREN?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -5.889, een solvabiliteit van -1,2 % en een verlies van € 11.793. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 83,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GEBR. VERMEIREN failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GEBR. VERMEIREN ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GEBR. VERMEIREN de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GEBR. VERMEIREN, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 13 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt GEBR. VERMEIREN?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GEBR. VERMEIREN 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GEBR. VERMEIREN?

Het boekjaar van GEBR. VERMEIREN eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid