Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0477.615.330
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-05-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Doornboompad 14C, 2270 Herenthout
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 10.163
▲ 43,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 94.121
▲ 12,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
38,0 %
▲ 5,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 105.161 | ▲ 22,1 % | € 86.158 | € 93.435 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 16.047 | ▲ 38,5 % | € 11.589 | € 8.665 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 10.163 | ▲ 43,2 % | € 7.097 | € 4.636 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 94.121 | ▲ 12,1 % | € 83.957 | € 172.995 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 153.533 | ▼ 13,7 % | € 177.930 | € 46.477 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 247.653 | ▼ 5,4 % | € 261.888 | € 219.472 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 38,0 % | ▲ 5,9 ptn | 32,1 % | 78,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Doornboompad 14 C, 2270 Herenthout
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-10
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-02
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
Het ondernemingsnummer van BOUWWERKEN WIM GABRIELS is 0477.615.330. Het btw-nummer is BE 0477.615.330.
Wanneer werd BOUWWERKEN WIM GABRIELS opgericht?
BOUWWERKEN WIM GABRIELS werd opgericht op 28 mei 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
De maatschappelijke zetel van BOUWWERKEN WIM GABRIELS is Doornboompad 14C, 2270 Herenthout.
Wat doet BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
De hoofdactiviteit van BOUWWERKEN WIM GABRIELS is: Algemene bouw van residentiële gebouwen (NACE 41.001).
Hoeveel werknemers heeft BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had BOUWWERKEN WIM GABRIELS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
BOUWWERKEN WIM GABRIELS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 105.161 in 2025. De winst van het boekjaar was € 10.163.
Is BOUWWERKEN WIM GABRIELS bereikbaar via Peppol?
Ja. BOUWWERKEN WIM GABRIELS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0477615330 en 9925:BE0477615330 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 94.121, een solvabiliteit van 38,0 % en een winst van € 10.163. De winst steeg met 43,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is BOUWWERKEN WIM GABRIELS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BOUWWERKEN WIM GABRIELS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft BOUWWERKEN WIM GABRIELS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van BOUWWERKEN WIM GABRIELS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BOUWWERKEN WIM GABRIELS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van BOUWWERKEN WIM GABRIELS?
Het boekjaar van BOUWWERKEN WIM GABRIELS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0477615330
Europese Commissie0477615330
Notarissen (Fednot)