Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0477.409.452
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2002-04-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de l'Orangerie 104, 1300 Wavre
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 6.192
▲ 261,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 151.870
▲ 3,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
91,9 %
▼ 1,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 13.958 | ▲ 465,9 % | € 2.466 | € 20.931 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 7.413 | ▲ 264,7 % | € -4.501 | € 13.866 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 6.192 | ▲ 261,5 % | € -3.834 | € 10.339 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 151.870 | ▲ 3,1 % | € 147.344 | € 151.178 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 13.309 | ▲ 34,2 % | € 9.917 | € 11.677 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 165.178 | ▲ 5,0 % | € 157.261 | € 162.855 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 91,9 % | ▼ 1,8 ptn | 93,7 % | 92,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Chaussée de l'Orangerie 104, 1300 Wavre
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-05-12
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-25
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
Het ondernemingsnummer van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES is 0477.409.452. Het btw-nummer is BE 0477.409.452.
Wanneer werd ELECTRICITE DU PARC DES SAULES opgericht?
ELECTRICITE DU PARC DES SAULES werd opgericht op 25 april 2002, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
De maatschappelijke zetel van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES is Chaussée de l'Orangerie 104, 1300 Wavre.
Wat doet ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
De hoofdactiviteit van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).
Hoeveel werknemers heeft ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ELECTRICITE DU PARC DES SAULES geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
ELECTRICITE DU PARC DES SAULES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.958 in 2025. De winst van het boekjaar was € 6.192.
Is ELECTRICITE DU PARC DES SAULES bereikbaar via Peppol?
Ja. ELECTRICITE DU PARC DES SAULES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0477409452 en 9925:BE0477409452 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 151.870, een solvabiliteit van 91,9 % en een winst van € 6.192. De winst steeg met 261,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ELECTRICITE DU PARC DES SAULES failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ELECTRICITE DU PARC DES SAULES de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 12 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ELECTRICITE DU PARC DES SAULES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES?
Het boekjaar van ELECTRICITE DU PARC DES SAULES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0477409452
Europese Commissie0477409452
Notarissen (Fednot)