Belgische ondernemingen

Onderneming 0477.345.413

Z & H EVENT AND CONCEPT BV

Actief sinds 2002 Normale toestand Besloten Vennootschap Brussel

Besloten Vennootschap in Brussel, sinds 2002. Catering van evenementen. Brutomarge € 113k, winst € 54k (2024). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0477.345.413.

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 54.482

▲ 354,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 232.604

▲ 30,6 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0477.345.413
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2002-04-16
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Maurice Lemonnierlaan 211, 1000 Brussel

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 56.210Catering van evenementenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.391Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.299Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ 54.482

▲ 354,8 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 232.604

▲ 30,6 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

91,4 %

▲ 6,1 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 112.986▲ 322,0 %€ 26.774
Bedrijfswinst (-verlies)€ 82.210▲ 355,5 %€ 18.049
Winst (verlies) van het boekjaar€ 54.482▲ 354,8 %€ 11.979
Balans
Eigen vermogen€ 232.604▲ 30,6 %€ 178.122
Schulden€ 21.833▼ 28,5 %€ 30.552
Balanstotaal€ 254.437▲ 21,9 %€ 208.674
Solvabiliteit berekend91,4 %▲ 6,1 ptn85,4 %
Schemam07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rapenstraat 11, 1000 Brussel

2.135.450.446 · sinds 2003-12-01

  • 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
  • 56.111.01 Restaurant van het traditionele type
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
  • 93.110.06 Organisatie en uitvoering van sportevenementen : voetbal, wielrennen, bowling, zwemmen, golf, boksen, worstelen, en andere vechtsporten, bodybuilding, wintersporten, enz
  • 93.199.01 Promotie en organisatie van sportevenementen, als zelfstandige activiteit of voor rekening van derden
  • 93.299.01 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz
  • 94.120 Activiteiten van beroepsorganisaties

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Z & H EVENT AND CONCEPT?

Het ondernemingsnummer van Z & H EVENT AND CONCEPT is 0477.345.413. Het btw-nummer is BE 0477.345.413.

Wanneer werd Z & H EVENT AND CONCEPT opgericht?

Z & H EVENT AND CONCEPT werd opgericht op 16 april 2002, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Z & H EVENT AND CONCEPT?

De maatschappelijke zetel van Z & H EVENT AND CONCEPT is Maurice Lemonnierlaan 211, 1000 Brussel.

Wat doet Z & H EVENT AND CONCEPT?

De hoofdactiviteit van Z & H EVENT AND CONCEPT is: Catering van evenementen (NACE 56.210).

Hoeveel werknemers heeft Z & H EVENT AND CONCEPT?

Volgens de jaarrekening over 2024 had Z & H EVENT AND CONCEPT geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Z & H EVENT AND CONCEPT?

Z & H EVENT AND CONCEPT vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 112.986 in 2024. De winst van het boekjaar was € 54.482.

Is Z & H EVENT AND CONCEPT bereikbaar via Peppol?

Z & H EVENT AND CONCEPT staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0477345413; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is Z & H EVENT AND CONCEPT?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 232.604, een solvabiliteit van 91,4 % en een winst van € 54.482. De winst steeg met 354,8 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Z & H EVENT AND CONCEPT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Z & H EVENT AND CONCEPT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Z & H EVENT AND CONCEPT de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Z & H EVENT AND CONCEPT, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 29 september 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wat is de laatste publicatie van Z & H EVENT AND CONCEPT in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Z & H EVENT AND CONCEPT in het Belgisch Staatsblad dateert van 25 juni 2024: statuts (traduction, coordination, autres modifications, …) · modification forme juridique · demissions, nominations · assemblee generale.

Wanneer eindigt het boekjaar van Z & H EVENT AND CONCEPT?

Het boekjaar van Z & H EVENT AND CONCEPT eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid