Belgische ondernemingen

Onderneming 0476.816.267

GARAGE WALTER GEERINCKX BV

Actief sinds 2002 Normale toestand Besloten Vennootschap Ranst

Besloten Vennootschap in Ranst, sinds 2002. Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 91k, winst € 2k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0476.816.267.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.447

▲ 254,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 45.463

▲ 5,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0476.816.267
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2002-02-04
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Oostmalsesteenweg 252 B, 2520 Ranst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.447

▲ 254,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 45.463

▲ 5,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

15,6 %

▼ 2,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 91.039▼ 4,4 %€ 95.185€ 97.058
Bedrijfswinst (-verlies)€ 22.364▲ 19,8 %€ 18.666€ 36.644
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.447▲ 254,1 %€ -1.588€ 18.409
Balans
Eigen vermogen€ 45.463▲ 5,7 %€ 43.016€ 44.603
Schulden€ 245.310▲ 28,1 %€ 191.510€ 200.280
Balanstotaal€ 290.772▲ 24,0 %€ 234.526€ 244.883
Solvabiliteit berekend15,6 %▼ 2,7 ptn18,3 %18,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Oostmalsesteenweg 252/G, 2520 Ranst

2.095.721.919 · sinds 2002-03-06

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.180.01 Handelsbemiddeling in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
  • 46.180.11 Handelsbemiddeling in nieuwe en gebruikte vrachtwagens, trekkers, bestelwagens, terreinwagens (bv jeeps), enz
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 46.711.01 Groothandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
  • 46.712.01 Groothandel in nieuwe en gebruikte vrachtwagens, trekkers bestelwagens, terreinwagens (bv jeeps) enz
  • 46.720 Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.811.01 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances)
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.311.01 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
  • 95.319 Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GARAGE WALTER GEERINCKX?

Het ondernemingsnummer van GARAGE WALTER GEERINCKX is 0476.816.267. Het btw-nummer is BE 0476.816.267.

Wanneer werd GARAGE WALTER GEERINCKX opgericht?

GARAGE WALTER GEERINCKX werd opgericht op 4 februari 2002, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GARAGE WALTER GEERINCKX?

De maatschappelijke zetel van GARAGE WALTER GEERINCKX is Oostmalsesteenweg 252 B, 2520 Ranst.

Wat doet GARAGE WALTER GEERINCKX?

De hoofdactiviteit van GARAGE WALTER GEERINCKX is: Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46.711); Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).

Hoeveel werknemers heeft GARAGE WALTER GEERINCKX?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GARAGE WALTER GEERINCKX geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GARAGE WALTER GEERINCKX?

GARAGE WALTER GEERINCKX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 91.039 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.447.

Is GARAGE WALTER GEERINCKX bereikbaar via Peppol?

Ja. GARAGE WALTER GEERINCKX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0476816267 en 9925:BE0476816267 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is GARAGE WALTER GEERINCKX?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 45.463, een solvabiliteit van 15,6 % en een winst van € 2.447. De winst steeg met 254,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GARAGE WALTER GEERINCKX failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GARAGE WALTER GEERINCKX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GARAGE WALTER GEERINCKX de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GARAGE WALTER GEERINCKX, over het boekjaar tot 31 maart 2025, werd op 30 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 maart 2026 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 oktober 2026.

Wie bestuurt GARAGE WALTER GEERINCKX?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GARAGE WALTER GEERINCKX 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GARAGE WALTER GEERINCKX?

Het boekjaar van GARAGE WALTER GEERINCKX eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2024 tot 31 maart 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid