Belgische ondernemingen

Onderneming 0476.668.094

GARAGE DU TAILLIS PRES BVBA

Actief sinds 2002 Normale toestand Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid Châtelet

Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid in Châtelet, sinds 2002. Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 78k, winst € 24k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0476.668.094.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.062

▼ 2,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 265.633

▲ 9,6 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0476.668.094
Rechtsvorm
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2002-01-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue de Taillis-pré 53, 6200 Châtelet

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.300Detailhandel in motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.062

▼ 2,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 265.633

▲ 9,6 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

70,0 %

▼ 2,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 77.552▼ 4,1 %€ 80.877€ 63.914
Bedrijfswinst (-verlies)€ 37.443▼ 3,9 %€ 38.965€ 22.712
Winst (verlies) van het boekjaar€ 24.062▼ 2,2 %€ 24.604€ 29.475
Balans
Eigen vermogen€ 265.633▲ 9,6 %€ 242.405€ 218.634
Schulden€ 113.985▲ 26,4 %€ 90.154€ 83.402
Balanstotaal€ 379.618▲ 14,2 %€ 332.559€ 302.036
Solvabiliteit berekend70,0 %▼ 2,9 ptn72,9 %72,4 %
Schemam01-fm07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de Taillis-pré 53, 6200 Châtelet

2.098.822.652 · sinds 2002-02-19

  • 46.713.01 Handel in nieuwe en gebruikte aanhangwagens en opleggers
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.820.01 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van GARAGE DU TAILLIS PRES?

Het ondernemingsnummer van GARAGE DU TAILLIS PRES is 0476.668.094. Het btw-nummer is BE 0476.668.094.

Wanneer werd GARAGE DU TAILLIS PRES opgericht?

GARAGE DU TAILLIS PRES werd opgericht op 15 januari 2002, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van GARAGE DU TAILLIS PRES?

De maatschappelijke zetel van GARAGE DU TAILLIS PRES is Rue de Taillis-pré 53, 6200 Châtelet.

Wat doet GARAGE DU TAILLIS PRES?

De hoofdactiviteit van GARAGE DU TAILLIS PRES is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311); Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).

Hoeveel werknemers heeft GARAGE DU TAILLIS PRES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had GARAGE DU TAILLIS PRES geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van GARAGE DU TAILLIS PRES?

GARAGE DU TAILLIS PRES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 77.552 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.062.

Is GARAGE DU TAILLIS PRES bereikbaar via Peppol?

Ja. GARAGE DU TAILLIS PRES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0476668094 en 9925:BE0476668094 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is GARAGE DU TAILLIS PRES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 265.633, een solvabiliteit van 70,0 % en een winst van € 24.062. De winst daalde met 2,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is GARAGE DU TAILLIS PRES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GARAGE DU TAILLIS PRES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft GARAGE DU TAILLIS PRES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van GARAGE DU TAILLIS PRES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt GARAGE DU TAILLIS PRES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GARAGE DU TAILLIS PRES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van GARAGE DU TAILLIS PRES?

Het boekjaar van GARAGE DU TAILLIS PRES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid