Belgische ondernemingen

Onderneming 0476.642.558

ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE BV

Actief sinds 2002 Normale toestand Besloten Vennootschap Sambreville

Besloten Vennootschap in Sambreville, sinds 2002. Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden. Brutomarge € 67k, winst € 22k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0476.642.558.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.781

▲ 7151,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 158.091

▲ 16,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0476.642.558
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2002-01-24
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue du Comté(AUV) 39, 5060 Sambreville

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 32.500Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdhedenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 33.190Reparatie en onderhoud van andere apparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 21.781

▲ 7151,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 158.091

▲ 16,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

45,1 %

▲ 10,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 67.055▲ 60,3 %€ 41.833€ 50.678
Bedrijfswinst (-verlies)€ 33.703▲ 382,8 %€ 6.981€ -13.715
Winst (verlies) van het boekjaar€ 21.781▲ 7151,5 %€ -309€ -18.910
Balans
Eigen vermogen€ 158.091▲ 16,0 %€ 136.310€ 136.619
Schulden€ 192.123▼ 25,0 %€ 256.064€ 335.550
Balanstotaal€ 350.214▼ 10,7 %€ 392.374€ 472.169
Solvabiliteit berekend45,1 %▲ 10,4 ptn34,7 %28,9 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue du Comté(AUV) 39, 5060 Sambreville

2.098.803.054 · sinds 2002-02-13

  • 32.500 Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 49.410.05 Verhuur van vrachtwagens met bestuurder
  • 86.230 Activiteiten van tandartspraktijken

Vestiging

Rue de la Bruyère 3, 6880 Bertrix

2.316.208.362 · sinds 2019-01-01

  • 32.500 Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 86.230 Activiteiten van tandartspraktijken

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

Het ondernemingsnummer van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE is 0476.642.558. Het btw-nummer is BE 0476.642.558.

Wanneer werd ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE opgericht?

ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE werd opgericht op 24 januari 2002, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

De maatschappelijke zetel van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE is Rue du Comté(AUV) 39, 5060 Sambreville.

Wat doet ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

De hoofdactiviteit van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE is: Vervaardiging van medische en tandheelkundige instrumenten en benodigdheden (NACE 32.500).

Hoeveel werknemers heeft ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 67.055 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.781.

Is ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE bereikbaar via Peppol?

Ja. ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0476642558 en 9925:BE0476642558 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 158.091, een solvabiliteit van 45,1 % en een winst van € 21.781. De winst steeg met 7151,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 7 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE?

Het boekjaar van ENVERGURES VAN OOSTVELDT ET CIE eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid