Belgische ondernemingen

Onderneming 0475.849.633

STEELINVEST NV

Actief sinds 2001 Normale toestand Naamloze vennootschap Antwerpen

Naamloze vennootschap in Antwerpen, sinds 2001. Groothandel in metalen en metaalertsen. Omzet € 194,9 M, winst € 1,2 M (2025). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0475.849.633.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.168.443

▼ 49,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 23.662.902

▲ 13,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0475.849.633
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2001-10-12
Personeel
2,9 VTE
Maatschappelijke zetel
Kattendijkdok-Westkaai 51B bus 12.01, 2000 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.820Groothandel in metalen en metaalertsenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.168.443

▼ 49,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 23.662.902

▲ 13,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

45,0 %

▼ 0,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 194.910.795▲ 4,5 %€ 186.471.864€ 258.643.501
Bedrijfswinst (-verlies)€ 1.470.103▲ 27,7 %€ 1.151.608€ 10.655.654
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.168.443▼ 49,7 %€ 2.323.142€ 4.473.301
Balans
Eigen vermogen€ 23.662.902▲ 13,4 %€ 20.864.079€ 20.499.985
Schulden€ 28.926.291▲ 15,8 %€ 24.980.151€ 52.866.011
Balanstotaal€ 52.589.193▲ 14,7 %€ 45.844.231€ 73.365.997
Solvabiliteit berekend45,0 %▼ 0,5 ptn45,5 %27,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,9▼ 2,75,612,1
Schemam02-fm02-fm02-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

  • Steelinvest International Inc.
    100,00% rechtstreeks
  • Steel IG Mexico SA DE CV
    95,00% rechtstreeks
  • Steelinvest Italia s.r.l.
    100,00% rechtstreeks
  • Steelinvest Europe NV · 0500.842.573
    100,00% rechtstreeks

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Kattendijkdok-Westkaai 51 bus 1201, 2000 Antwerpen

2.116.617.697 · sinds 2001-10-18

  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 73.200 Markt- en opinieonderzoek
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van STEELINVEST?

Het ondernemingsnummer van STEELINVEST is 0475.849.633. Het btw-nummer is BE 0475.849.633.

Wanneer werd STEELINVEST opgericht?

STEELINVEST werd opgericht op 12 oktober 2001, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van STEELINVEST?

De maatschappelijke zetel van STEELINVEST is Kattendijkdok-Westkaai 51B bus 12.01, 2000 Antwerpen.

Wat doet STEELINVEST?

De hoofdactiviteit van STEELINVEST is: Groothandel in metalen en metaalertsen (NACE 46.820); Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft STEELINVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025 had STEELINVEST gemiddeld 2,9 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van STEELINVEST?

In 2025 had STEELINVEST een omzet van € 194.910.795. De winst van het boekjaar was € 1.168.443.

Is STEELINVEST bereikbaar via Peppol?

Ja. STEELINVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0475849633 (stand van 2 november 2026).

Hoe financieel gezond is STEELINVEST?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 23.662.902, een solvabiliteit van 45,0 % en een winst van € 1.168.443. De winst daalde met 49,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is STEELINVEST failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van STEELINVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft STEELINVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van STEELINVEST, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 20 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt STEELINVEST?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft STEELINVEST 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van STEELINVEST?

Het boekjaar van STEELINVEST eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid