Belgische ondernemingen

Onderneming 0475.451.933

Sportcars by Marc Ramscheidt BV

Actief sinds 2001 Normale toestand Besloten Vennootschap Eupen

Besloten Vennootschap in Eupen, sinds 2001. Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen. Brutomarge € 183k, verlies € 14k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0475.451.933.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -14.001

▲ 85,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 294.465

▼ 4,5 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0475.451.933
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2001-08-23
Personeel
2,3 VTE
Maatschappelijke zetel
Oestrasse 80, 4700 Eupen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.315BandenservicebedrijvenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.300Detailhandel in motorbrandstoffenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -14.001

▲ 85,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 294.465

▼ 4,5 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

29,4 %

▼ 1,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 183.182▲ 26,2 %€ 145.122€ 117.557
Bedrijfswinst (-verlies)€ 6.922▲ 110,4 %€ -66.618€ -7.737
Winst (verlies) van het boekjaar€ -14.001▲ 85,3 %€ -95.016€ -27.055
Balans
Eigen vermogen€ 294.465▼ 4,5 %€ 308.465€ 403.481
Schulden€ 694.929▲ 3,5 %€ 671.119€ 738.542
Balanstotaal€ 1.000.443▲ 0,9 %€ 991.538€ 1.154.929
Solvabiliteit berekend29,4 %▼ 1,7 ptn31,1 %34,9 %
Personeel
Voltijdse equivalenten2,3▲ 0,81,51,5
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Oestrasse 80, 4700 Eupen

2.100.428.892 · sinds 2001-08-30

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.720.02 Groothandel in banden voor motorvoertuigen
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.820.02 Kleinhandel in banden voor motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.319.01 Installatie van onderdelen en accessoires, inclusief de ombouw- en uitbouwwerkzaamheden
  • 95.315 Bandenservicebedrijven
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 46.713.01 Handel in nieuwe en gebruikte aanhangwagens en opleggers
  • 46.720.01 Groothandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de groothandel in tweedehands onderdelen
  • 47.300.01 Detailhandel in brandstoffen (inclusief LPG) voor auto's en motorrijwielen
  • 47.300.02 Detailhandel in smeer- en koelmiddelen voor auto's
  • 47.820.01 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen
  • 47.820.03 Kleinhandel gespecialiseerd in de verkoop van accessoires van auto's per postorder
  • 95.311.01 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Vestiging

Rue d'Aix la Chapelle 141, 4701 Eupen

2.275.953.758 · sinds 2017-12-01

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.820 Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.319.01 Installatie van onderdelen en accessoires, inclusief de ombouw- en uitbouwwerkzaamheden
  • 95.315 Bandenservicebedrijven
  • 46.711 Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.820.03 Kleinhandel gespecialiseerd in de verkoop van accessoires van auto's per postorder
  • 95.311.01 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Sportcars by Marc Ramscheidt?

Het ondernemingsnummer van Sportcars by Marc Ramscheidt is 0475.451.933. Het btw-nummer is BE 0475.451.933.

Wanneer werd Sportcars by Marc Ramscheidt opgericht?

Sportcars by Marc Ramscheidt werd opgericht op 23 augustus 2001, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Sportcars by Marc Ramscheidt?

De maatschappelijke zetel van Sportcars by Marc Ramscheidt is Oestrasse 80, 4700 Eupen.

Wat doet Sportcars by Marc Ramscheidt?

De hoofdactiviteit van Sportcars by Marc Ramscheidt is: Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen (NACE 46.720); Bandenservicebedrijven (NACE 95.315).

Hoeveel werknemers heeft Sportcars by Marc Ramscheidt?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Sportcars by Marc Ramscheidt gemiddeld 2,3 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Sportcars by Marc Ramscheidt?

Sportcars by Marc Ramscheidt vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 183.182 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 14.001.

Is Sportcars by Marc Ramscheidt bereikbaar via Peppol?

Ja. Sportcars by Marc Ramscheidt staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0475451933 (stand van 5 november 2026).

Hoe financieel gezond is Sportcars by Marc Ramscheidt?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 294.465, een solvabiliteit van 29,4 % en een verlies van € 14.001. De winst steeg met 85,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Sportcars by Marc Ramscheidt failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Sportcars by Marc Ramscheidt ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Sportcars by Marc Ramscheidt de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Sportcars by Marc Ramscheidt, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Sportcars by Marc Ramscheidt?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Sportcars by Marc Ramscheidt 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Sportcars by Marc Ramscheidt?

Het boekjaar van Sportcars by Marc Ramscheidt eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid