Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0474.947.830
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2001-06-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Westlaan 3, 8970 Poperinge
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 57.432
▼ 5,6 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 286.251
▲ 7,2 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
75,2 %
▼ 3,9 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 85.478 | ▼ 6,8 % | € 91.674 | € 76.658 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 78.941 | ▼ 5,5 % | € 83.569 | € 68.135 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 57.432 | ▼ 5,6 % | € 60.809 | € 44.948 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 286.251 | ▲ 7,2 % | € 267.056 | € 211.680 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 94.434 | ▲ 33,7 % | € 70.655 | € 72.459 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 380.686 | ▲ 12,7 % | € 337.711 | € 284.139 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 75,2 % | ▼ 3,9 ptn | 79,1 % | 74,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Westlaan 3, 8970 Poperinge
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-07-01 → 2026-06-30neergelegd 2026-10-13
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-09-26
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-10-11
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
Het ondernemingsnummer van GARAGE AUTOHANDEL FACHE is 0474.947.830. Het btw-nummer is BE 0474.947.830.
Wanneer werd GARAGE AUTOHANDEL FACHE opgericht?
GARAGE AUTOHANDEL FACHE werd opgericht op 6 juni 2001, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
De maatschappelijke zetel van GARAGE AUTOHANDEL FACHE is Westlaan 3, 8970 Poperinge.
Wat doet GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
De hoofdactiviteit van GARAGE AUTOHANDEL FACHE is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311).
Hoeveel werknemers heeft GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
Volgens de jaarrekening over 2026 had GARAGE AUTOHANDEL FACHE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
GARAGE AUTOHANDEL FACHE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 85.478 in 2026. De winst van het boekjaar was € 57.432.
Is GARAGE AUTOHANDEL FACHE bereikbaar via Peppol?
Ja. GARAGE AUTOHANDEL FACHE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0474947830 en 9925:BE0474947830 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 286.251, een solvabiliteit van 75,2 % en een winst van € 57.432. De winst daalde met 5,6 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is GARAGE AUTOHANDEL FACHE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van GARAGE AUTOHANDEL FACHE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft GARAGE AUTOHANDEL FACHE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van GARAGE AUTOHANDEL FACHE, over het boekjaar tot 30 juni 2026, werd op 13 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft GARAGE AUTOHANDEL FACHE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van GARAGE AUTOHANDEL FACHE?
Het boekjaar van GARAGE AUTOHANDEL FACHE eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2025 tot 30 juni 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0474947830
Europese Commissie0474947830
Notarissen (Fednot)