Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0474.815.394
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2001-05-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- De Frélaan 203, 1180 Ukkel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.230Activiteiten van tandartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 23.010
▲ 179,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 139.271
▲ 19,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
92,0 %
▲ 3,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 103.923 | ▲ 14,6 % | € 90.685 | € 80.626 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 42.088 | ▲ 48,5 % | € 28.348 | € 26.788 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 33.482 | ▲ 76,4 % | € 18.979 | € 18.711 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 23.010 | ▲ 179,7 % | € 8.227 | € 8.359 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 139.271 | ▲ 19,8 % | € 116.261 | € 108.034 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 12.178 | ▼ 17,6 % | € 14.778 | € 30.673 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 151.449 | ▲ 15,6 % | € 131.039 | € 138.707 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 92,0 % | ▲ 3,2 ptn | 88,7 % | 77,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
De Frélaan 203, 1180 Ukkel
Vestiging
Voie du Roman Pays 46, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-16
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-10
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MIRA DENTAL CONCEPT?
Het ondernemingsnummer van MIRA DENTAL CONCEPT is 0474.815.394. Het btw-nummer is BE 0474.815.394.
Wanneer werd MIRA DENTAL CONCEPT opgericht?
MIRA DENTAL CONCEPT werd opgericht op 14 mei 2001, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MIRA DENTAL CONCEPT?
De maatschappelijke zetel van MIRA DENTAL CONCEPT is De Frélaan 203, 1180 Ukkel.
Wat doet MIRA DENTAL CONCEPT?
De hoofdactiviteit van MIRA DENTAL CONCEPT is: Activiteiten van tandartspraktijken (NACE 86.230).
Hoeveel werknemers heeft MIRA DENTAL CONCEPT?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MIRA DENTAL CONCEPT geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MIRA DENTAL CONCEPT?
In 2025 had MIRA DENTAL CONCEPT een omzet van € 103.923. De winst van het boekjaar was € 23.010.
Is MIRA DENTAL CONCEPT bereikbaar via Peppol?
Ja. MIRA DENTAL CONCEPT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0474815394 en 9925:BE0474815394 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is MIRA DENTAL CONCEPT?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 139.271, een solvabiliteit van 92,0 % en een winst van € 23.010. De winst steeg met 179,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MIRA DENTAL CONCEPT failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MIRA DENTAL CONCEPT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MIRA DENTAL CONCEPT de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MIRA DENTAL CONCEPT, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 16 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt MIRA DENTAL CONCEPT?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MIRA DENTAL CONCEPT 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MIRA DENTAL CONCEPT?
Het boekjaar van MIRA DENTAL CONCEPT eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0474815394
Europese Commissie0474815394
Notarissen (Fednot)