Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0474.395.623
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2001-03-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Gulpen 185, 4852 Plombières
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -39.267
▼ 2249,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.897.914
▼ 2,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,6 %
▼ 7,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 157.011 | ▼ 6,8 % | € 168.450 | € 133.791 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 14.727 | ▼ 53,5 % | € 31.659 | € 10.141 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -39.267 | ▼ 2249,2 % | € 1.827 | € 9.616 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.897.914 | ▼ 2,0 % | € 1.937.180 | € 1.935.353 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 1.848.436 | ▲ 32,9 % | € 1.391.325 | € 1.223.506 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.829.519 | ▲ 12,0 % | € 3.419.153 | € 3.249.213 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,6 % | ▼ 7,1 ptn | 56,7 % | 59,6 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Gulpen 185, 4852 Plombières
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-11
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-16
- 2022-07-01 → 2023-06-30neergelegd 2024-01-16
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CARABO?
Het ondernemingsnummer van CARABO is 0474.395.623. Het btw-nummer is BE 0474.395.623.
Wanneer werd CARABO opgericht?
CARABO werd opgericht op 22 maart 2001, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CARABO?
De maatschappelijke zetel van CARABO is Gulpen 185, 4852 Plombières.
Hoeveel werknemers heeft CARABO?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CARABO geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CARABO?
CARABO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 157.011 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 39.267.
Is CARABO bereikbaar via Peppol?
Ja. CARABO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0474395623 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is CARABO?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.897.914, een solvabiliteit van 49,6 % en een verlies van € 39.267. De winst daalde met 2249,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CARABO failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARABO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CARABO de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CARABO, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt CARABO?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARABO 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CARABO?
Het boekjaar van CARABO eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0474395623
Europese Commissie0474395623
Notarissen (Fednot)