Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0474.256.556
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2001-03-06
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue du Douaire 2, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.102Activiteiten van wasserettes en wassalons ten behoeve van particulieren
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 5.409
▲ 130,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 919
▲ 120,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
5,5 %
▲ 31,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 12.525 | ▲ 207,1 % | € -11.695 | € -4.416 | € -920 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 5.937 | ▲ 133,1 % | € -17.960 | € -4.716 | € -1.127 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 5.409 | ▲ 130,1 % | € -17.992 | € -8.768 | € -1.466 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 919 | ▲ 120,5 % | € -4.490 | € 13.502 | € 22.270 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 15.684 | ▼ 28,3 % | € 21.878 | € 12.337 | € 14.649 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 16.603 | ▼ 4,5 % | € 17.388 | € 25.839 | € 36.919 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 5,5 % | ▲ 31,4 ptn | -25,8 % | 52,3 % | 60,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue du Douaire 2, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-16
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-03
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-20
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-12-04
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
Het ondernemingsnummer van NEW LAVOIR DU DOUAIRE is 0474.256.556. Het btw-nummer is BE 0474.256.556.
Wanneer werd NEW LAVOIR DU DOUAIRE opgericht?
NEW LAVOIR DU DOUAIRE werd opgericht op 6 maart 2001, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
De maatschappelijke zetel van NEW LAVOIR DU DOUAIRE is Avenue du Douaire 2, 1340 Ottignies-Louvain-la-Neuve.
Wat doet NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
De hoofdactiviteit van NEW LAVOIR DU DOUAIRE is: Activiteiten van wasserettes en wassalons ten behoeve van particulieren (NACE 96.102).
Hoeveel werknemers heeft NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had NEW LAVOIR DU DOUAIRE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
NEW LAVOIR DU DOUAIRE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 12.525 in 2025. De winst van het boekjaar was € 5.409.
Is NEW LAVOIR DU DOUAIRE bereikbaar via Peppol?
Ja. NEW LAVOIR DU DOUAIRE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0474256556 en 9925:BE0474256556 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 919, een solvabiliteit van 5,5 % en een winst van € 5.409. De winst steeg met 130,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is NEW LAVOIR DU DOUAIRE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NEW LAVOIR DU DOUAIRE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft NEW LAVOIR DU DOUAIRE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van NEW LAVOIR DU DOUAIRE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NEW LAVOIR DU DOUAIRE 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van NEW LAVOIR DU DOUAIRE?
Het boekjaar van NEW LAVOIR DU DOUAIRE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0474256556
Europese Commissie0474256556
Notarissen (Fednot)