Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0473.622.393
- Rechtsvorm
- Commanditaire vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-12-27
- Personeel
- 18,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Brugmannlaan 247, 1180 Ukkel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 66.191Agenten en makelaars in bankdiensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders, en 25 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 231.291
▲ 16,6 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 361.813
▼ 6,1 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
44,2 %
▲ 1,1 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.643.565 | ▲ 1,5 % | € 1.619.530 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 345.856 | ▲ 14,7 % | € 301.655 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 231.291 | ▲ 16,6 % | € 198.393 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 361.813 | ▼ 6,1 % | € 385.171 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 456.441 | ▲ 12,7 % | € 405.111 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 818.253 | ▼ 8,5 % | € 893.789 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 44,2 % | ▲ 1,1 ptn | 43,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 18,1 | ▲ 0,7 | 17,4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (7)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Vorstlaan 282, 1160 Oudergem
Vestiging
Ministerstraat 24, 1170 Watermaal-Bosvoorde
Vestiging
St-Juliaanskerklaan, 1160 Oudergem
Vestiging
Zoniënwoudlaan 348, 1640 Sint-Genesius-Rode
Vestiging
Waterloosesteenweg 1356, 1180 Ukkel
Vestiging
Victor Rousseaulaan 2, 1190 Vorst
Vestiging
Brugmannlaan 247, 1180 Ukkel
Publicaties in het Staatsblad (34)
Bron: Belgisch Staatsblad
-
2026-09-15DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2026-08-27DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2024-04-24DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2024-04-03DIVERS
-
2023-01-23DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2022-09-05DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2020-12-11DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2019-08-29DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2018-09-13DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2018-07-09DEMISSIONS, NOMINATIONS
-
2018-04-13DEMISSIONS, NOMINATIONS
De 15 meest recente van 34.
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-19
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Het ondernemingsnummer van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes is 0473.622.393. Het btw-nummer is BE 0473.622.393.
Wanneer werd Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes opgericht?
Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes werd opgericht op 27 december 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
De maatschappelijke zetel van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes is Brugmannlaan 247, 1180 Ukkel.
Wat doet Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
De hoofdactiviteit van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes is: Agenten en makelaars in bankdiensten (NACE 66.191).
Hoeveel werknemers heeft Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes gemiddeld 18,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.643.565 in 2024. De winst van het boekjaar was € 231.291.
Is Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes bereikbaar via Peppol?
Ja. Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0473622393 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 361.813, een solvabiliteit van 44,2 % en een winst van € 231.291. De winst steeg met 16,6 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 28 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wie bestuurt Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wat is de laatste publicatie van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes in het Staatsblad?
De laatste publicatie van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes in het Belgisch Staatsblad dateert van 15 september 2026: demissions, nominations. In totaal verschenen er 34 publicaties.
Wanneer eindigt het boekjaar van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes?
Het boekjaar van Agent de banque et d'assurances Grand Forêt de Soignes eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0473622393
Europese Commissie0473622393
Notarissen (Fednot)