Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0472.860.548
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-09-27
- Personeel
- 0,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Mastendreef (Heide) 8, 2920 Kalmthout
- Andere namen
- BCT Trading · Afkorting (Nederlands)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 46.412Groothandel in huishoudtextiel en beddengoed
- 46.423Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
- 46.713Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
- 47.512Detailhandel in huishoudtextiel en beddengoed
- 47.716Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- 71.209Overige technische testen en toetsen
- 74.999Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
- 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -26
▼ 100,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 67.766
▼ 12,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
78,9 %
▼ 4,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 15.069 | ▼ 22,4 % | € 19.413 | € 11.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 1.690 | ▼ 65,4 % | € 4.883 | € 2.988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -26 | ▼ 100,9 % | € 2.879 | € 2.330 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 67.766 | ▼ 12,9 % | € 77.792 | € 74.913 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 18.155 | ▲ 18,1 % | € 15.372 | € 16.331 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 85.921 | ▼ 7,8 % | € 93.164 | € 91.244 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 78,9 % | ▼ 4,6 ptn | 83,5 % | 82,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,0 | = 0 | 0,0 | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Mastendreef (Heide) 8, 2920 Kalmthout
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-19
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Building Consulting Transport Trading?
Het ondernemingsnummer van Building Consulting Transport Trading is 0472.860.548. Het btw-nummer is BE 0472.860.548.
Wanneer werd Building Consulting Transport Trading opgericht?
Building Consulting Transport Trading werd opgericht op 27 september 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Building Consulting Transport Trading?
De maatschappelijke zetel van Building Consulting Transport Trading is Mastendreef (Heide) 8, 2920 Kalmthout.
Wat doet Building Consulting Transport Trading?
De hoofdactiviteit van Building Consulting Transport Trading is: Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen (NACE 43.350).
Hoeveel werknemers heeft Building Consulting Transport Trading?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Building Consulting Transport Trading gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Building Consulting Transport Trading?
Building Consulting Transport Trading vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 15.069 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 26.
Is Building Consulting Transport Trading bereikbaar via Peppol?
Ja. Building Consulting Transport Trading staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0472860548 en 9925:BE0472860548 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Building Consulting Transport Trading?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 67.766, een solvabiliteit van 78,9 % en een verlies van € 26. De winst daalde met 100,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Building Consulting Transport Trading failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Building Consulting Transport Trading ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Building Consulting Transport Trading de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Building Consulting Transport Trading, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Building Consulting Transport Trading?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Building Consulting Transport Trading 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Building Consulting Transport Trading?
Het boekjaar van Building Consulting Transport Trading eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0472860548
Europese Commissie0472860548
Notarissen (Fednot)