Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0472.853.125
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-09-28
- Personeel
- 13,7 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Grand-Route 149, 7000 Mons
- Andere namen
- MTI · Afkorting (Frans)
- Contact
- www.m-t-i.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 46.713Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.812Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 29.313
▼ 87,9 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 1.275.140
= 0 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
36,4 %
▲ 6,1 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 1.361.334 | ▼ 10,4 % | € 1.519.640 | € 1.146.921 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 94.610 | ▼ 74,5 % | € 370.345 | € 109.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 29.313 | ▼ 87,9 % | € 241.683 | € 51.644 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.275.140 | = 0 % | € 1.274.827 | € 1.143.144 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.228.512 | ▼ 24,2 % | € 2.940.095 | € 1.282.285 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 3.503.651 | ▼ 16,9 % | € 4.214.923 | € 2.425.430 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 36,4 % | ▲ 6,1 ptn | 30,2 % | 47,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 13,7 | ▲ 0,6 | 13,1 | 12,8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Grand-Route 149, 7000 Mons
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-09-21
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-09-29
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-09-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MONS TRUCK INDUSTRY?
Het ondernemingsnummer van MONS TRUCK INDUSTRY is 0472.853.125. Het btw-nummer is BE 0472.853.125.
Wanneer werd MONS TRUCK INDUSTRY opgericht?
MONS TRUCK INDUSTRY werd opgericht op 28 september 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MONS TRUCK INDUSTRY?
De maatschappelijke zetel van MONS TRUCK INDUSTRY is Grand-Route 149, 7000 Mons.
Wat doet MONS TRUCK INDUSTRY?
De hoofdactiviteit van MONS TRUCK INDUSTRY is: Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46.711); Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft MONS TRUCK INDUSTRY?
Volgens de jaarrekening over 2026 had MONS TRUCK INDUSTRY gemiddeld 13,7 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van MONS TRUCK INDUSTRY?
MONS TRUCK INDUSTRY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 1.361.334 in 2026. De winst van het boekjaar was € 29.313.
Is MONS TRUCK INDUSTRY bereikbaar via Peppol?
Ja. MONS TRUCK INDUSTRY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0472853125 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is MONS TRUCK INDUSTRY?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 1.275.140, een solvabiliteit van 36,4 % en een winst van € 29.313. De winst daalde met 87,9 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MONS TRUCK INDUSTRY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MONS TRUCK INDUSTRY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MONS TRUCK INDUSTRY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MONS TRUCK INDUSTRY, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 21 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt MONS TRUCK INDUSTRY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MONS TRUCK INDUSTRY 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MONS TRUCK INDUSTRY?
Het boekjaar van MONS TRUCK INDUSTRY eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0472853125
Europese Commissie0472853125
Notarissen (Fednot)