Belgische ondernemingen

Onderneming 0472.544.606

V & V VERZEKERINGSKANTOOR BV

Actief sinds 2000 Normale toestand Besloten Vennootschap Oostende

Besloten Vennootschap in Oostende, sinds 2000. Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars. Brutomarge € 253k, winst € 109k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0472.544.606.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 108.834

▲ 219,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 349.962

▲ 17,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0472.544.606
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2000-08-11
Personeel
0,9 VTE
Maatschappelijke zetel
Leopold II-laan 8, 8400 Oostende
Andere namen
VDV For You · Commerciële naam (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 66.220Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaarsHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 108.834

▲ 219,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 349.962

▲ 17,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

87,0 %

▼ 0,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 253.059▲ 71,7 %€ 147.386€ 140.534
Bedrijfswinst (-verlies)€ 153.513▲ 237,9 %€ 45.426€ 39.881
Winst (verlies) van het boekjaar€ 108.834▲ 219,8 %€ 34.033€ 30.124
Balans
Eigen vermogen€ 349.962▲ 17,3 %€ 298.295€ 318.572
Schulden€ 52.449▲ 19,4 %€ 43.911€ 78.286
Balanstotaal€ 402.411▲ 17,6 %€ 342.206€ 396.858
Solvabiliteit berekend87,0 %▼ 0,2 ptn87,2 %80,3 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,9= 00,90,9
Schemam81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Leopold II-laan 8 A, 8400 Oostende

2.101.042.764 · sinds 2000-11-16

  • 64.999.01 Deposito- en Consignatiekas
  • 66.220 Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars
  • 66.220 Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

Het ondernemingsnummer van V & V VERZEKERINGSKANTOOR is 0472.544.606. Het btw-nummer is BE 0472.544.606.

Wanneer werd V & V VERZEKERINGSKANTOOR opgericht?

V & V VERZEKERINGSKANTOOR werd opgericht op 11 augustus 2000, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

De maatschappelijke zetel van V & V VERZEKERINGSKANTOOR is Leopold II-laan 8, 8400 Oostende.

Wat doet V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

De hoofdactiviteit van V & V VERZEKERINGSKANTOOR is: Activiteiten van verzekeringsagenten en -makelaars (NACE 66.220).

Hoeveel werknemers heeft V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

Volgens de jaarrekening over 2025 had V & V VERZEKERINGSKANTOOR gemiddeld 0,9 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

V & V VERZEKERINGSKANTOOR vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 253.059 in 2025. De winst van het boekjaar was € 108.834.

Is V & V VERZEKERINGSKANTOOR bereikbaar via Peppol?

Ja. V & V VERZEKERINGSKANTOOR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0472544606 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 349.962, een solvabiliteit van 87,0 % en een winst van € 108.834. De winst steeg met 219,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is V & V VERZEKERINGSKANTOOR failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van V & V VERZEKERINGSKANTOOR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft V & V VERZEKERINGSKANTOOR de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van V & V VERZEKERINGSKANTOOR, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft V & V VERZEKERINGSKANTOOR 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van V & V VERZEKERINGSKANTOOR?

Het boekjaar van V & V VERZEKERINGSKANTOOR eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid