Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0472.476.409
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-07-24
- Personeel
- 3,4 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Parc Industriel 1, 4300 Waremme
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 95.314Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
- 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerken
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -5.534
▲ 65,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 15.761
▼ 26,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
5,8 %
▼ 3,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 267.271 | ▲ 17,6 % | € 227.332 | € 236.938 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 13.517 | ▲ 2015,3 % | € 639 | € 27.186 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -5.534 | ▲ 65,1 % | € -15.862 | € 13.743 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 15.761 | ▼ 26,0 % | € 21.295 | € 37.157 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 254.065 | ▲ 16,3 % | € 218.378 | € 253.503 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 269.826 | ▲ 12,6 % | € 239.673 | € 290.660 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 5,8 % | ▼ 3,0 ptn | 8,9 % | 12,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 3,4 | ▲ 0,4 | 3,0 | 3,2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
3 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Parc Industriel 1, 4300 Waremme
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
-
2026-11-05—
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-19
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
Het ondernemingsnummer van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU is 0472.476.409. Het btw-nummer is BE 0472.476.409.
Wanneer werd CARROSSERIE FREDDY MOUREAU opgericht?
CARROSSERIE FREDDY MOUREAU werd opgericht op 24 juli 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
De maatschappelijke zetel van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU is Rue du Parc Industriel 1, 4300 Waremme.
Wat doet CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
De hoofdactiviteit van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU is: Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven) (NACE 95.314).
Hoeveel werknemers heeft CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CARROSSERIE FREDDY MOUREAU gemiddeld 3,4 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
CARROSSERIE FREDDY MOUREAU vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 267.271 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.534.
Is CARROSSERIE FREDDY MOUREAU bereikbaar via Peppol?
Ja. CARROSSERIE FREDDY MOUREAU staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0472476409 en 9925:BE0472476409 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 15.761, een solvabiliteit van 5,8 % en een verlies van € 5.534. De winst steeg met 65,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CARROSSERIE FREDDY MOUREAU failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CARROSSERIE FREDDY MOUREAU de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARROSSERIE FREDDY MOUREAU 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wat is de laatste publicatie van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU in het Staatsblad?
De laatste publicatie van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU in het Belgisch Staatsblad dateert van 5 november 2026.
Wanneer eindigt het boekjaar van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU?
Het boekjaar van CARROSSERIE FREDDY MOUREAU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0472476409
Europese Commissie0472476409
Notarissen (Fednot)