Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0471.608.951
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-04-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Citadellaan 2bis, 3293 Diest
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 14.353
▼ 6,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 114.933
▲ 14,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
85,4 %
▲ 1,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 40.898 | ▲ 5,9 % | € 38.623 | € 32.881 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 20.132 | ▼ 7,7 % | € 21.823 | € 27.612 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 14.353 | ▼ 6,3 % | € 15.315 | € 21.305 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 114.933 | ▲ 14,3 % | € 100.580 | € 85.265 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 19.660 | ▲ 2,1 % | € 19.257 | € 36.601 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 134.593 | ▲ 12,3 % | € 119.837 | € 121.865 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 85,4 % | ▲ 1,5 ptn | 83,9 % | 70,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-31
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
Het ondernemingsnummer van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS is 0471.608.951. Het btw-nummer is BE 0471.608.951.
Wanneer werd PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS opgericht?
PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS werd opgericht op 5 april 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
De maatschappelijke zetel van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS is Citadellaan 2bis, 3293 Diest.
Hoeveel werknemers heeft PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 40.898 in 2025. De winst van het boekjaar was € 14.353.
Is PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS bereikbaar via Peppol?
Ja. PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0471608951 en 9925:BE0471608951 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 114.933, een solvabiliteit van 85,4 % en een winst van € 14.353. De winst daalde met 6,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS?
Het boekjaar van PRIMUM NON NOCERE - DR. CARL STEYLAERTS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0471608951
Europese Commissie0471608951
Notarissen (Fednot)