Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0471.512.941
- Rechtsvorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-03-27
- Personeel
- 1,9 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Mercator 3B, 1300 Wavre
- Andere namen
- BM/ECE · Afkorting (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 46.720Groothandel in delen en toebehoren van motorvoertuigen
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -137.350
▲ 30,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -45.005
▼ 148,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-2,0 %
▼ 5,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 269.909 | ▲ 37,6 % | € 196.088 | € 158.545 | € 341.954 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -104.910 | ▼ 10,8 % | € -94.661 | € -111.224 | € 49.580 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -137.350 | ▲ 30,6 % | € -198.045 | € -132.457 | € 10.849 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -45.005 | ▼ 148,7 % | € 92.345 | € 290.391 | € 422.848 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 2.334.127 | ▼ 1,9 % | € 2.379.448 | € 3.573.611 | € 2.612.327 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 2.289.122 | ▼ 7,4 % | € 2.471.794 | € 3.864.002 | € 3.035.174 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -2,0 % | ▼ 5,7 ptn | 3,7 % | 7,5 % | 13,9 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 1,9 | ▼ 0,9 | 2,8 | 2,4 | 3,1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | m81-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue Mercator 3 B, 1300 Wavre
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-23
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-09
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2024-09-10 · verbetering
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Het ondernemingsnummer van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe is 0471.512.941. Het btw-nummer is BE 0471.512.941.
Wanneer werd Brumagne Motors & Eagle Coach Europe opgericht?
Brumagne Motors & Eagle Coach Europe werd opgericht op 27 maart 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
De maatschappelijke zetel van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe is Avenue Mercator 3B, 1300 Wavre.
Wat doet Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
De hoofdactiviteit van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe is: Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen (NACE 47.830).
Hoeveel werknemers heeft Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Brumagne Motors & Eagle Coach Europe gemiddeld 1,9 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Brumagne Motors & Eagle Coach Europe vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 269.909 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 137.350.
Is Brumagne Motors & Eagle Coach Europe bereikbaar via Peppol?
Ja. Brumagne Motors & Eagle Coach Europe staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0471512941 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -45.005, een solvabiliteit van -2,0 % en een verlies van € 137.350. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 30,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Brumagne Motors & Eagle Coach Europe failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Brumagne Motors & Eagle Coach Europe de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Brumagne Motors & Eagle Coach Europe 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe?
Het boekjaar van Brumagne Motors & Eagle Coach Europe eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0471512941
Europese Commissie0471512941
Notarissen (Fednot)