Belgische ondernemingen

Onderneming 0471.456.226

ACM GROUP NV

Actief Normale toestand Naamloze vennootschap Braine-l'Alleud · sinds 2000

Naamloze vennootschap in Braine-l'Alleud, sinds 2000. Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton). Brutomarge € 33k, winst € 24k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0471.456.226.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.271

▲ 362,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.163

▲ 299,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0471.456.226
Rechtsvorm
Naamloze vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2000-03-20
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Avenue de l'Artisanat 8 bus b, 1420 Braine-l'Alleud
Contact
024117127

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Hoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.830Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 24.271

▲ 362,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.163

▲ 299,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

23,7 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 32.893—–€ -15.857
Bedrijfswinst (-verlies)€ 25.245▲ 372,9 %€ -9.250€ -44.853
Winst (verlies) van het boekjaar€ 24.271▲ 362,4 %€ -9.250€ -45.438
Balans
Eigen vermogen€ 16.163▲ 299,3 %€ -8.108€ 1.142
Schulden€ 52.169▲ 543,4 %€ 8.108€ 9.171
Balanstotaal€ 68.332—–€ 10.313
Solvabiliteit berekend23,7 %—–11,1 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (2)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue de l'Artisanat 8B, 1420 Braine-l'Alleud

2.093.728.568 · sinds 2000-03-27

46.180.21 Handelsbemiddeling in nieuwe of gebruikte motorrijwielen, inclusief bromfietsen; 46.711.01 Groothandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances); 46.730 Groothandel in motorfietsen, delen en toebehoren van motorfietsen; 46.730.01 Groothandel in nieuwe of gebruikte motorrijwielen; 46.730.02 Groothandel in nieuwe of gebruikte bromfietsen; 46.730.03 Groothandel in onderdelen en accessoires van motorrijwielen; 47.811.01 Kleinhandel in nieuwe en gebruikte auto's voor personenvervoer, inclusief die voor bijzondere doeleinden (bv ambulances); 47.830 Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen; 47.830.01 Kleinhandel in nieuwe of gebruikte motorrijwielen; 47.830.02 Kleinhandel in nieuwe of gebruikte bromfietsen; 47.830.03 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van motorrijwielen; 52.210.04 Slepen van auto's en de hulpverlening bij pech onderweg; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton); 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven); 95.320.01 Onderhoud en reparatie van motorrijwielen; 95.320.02 Onderhoud en reparatie van bromfietsen; 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Vestiging

Rue St Sébastien 2, 1420 Braine-l'Alleud

2.375.174.266 · sinds 2025-06-01

56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden; 56.120 Activiteiten van mobiele eetgelegenheden; 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van ACM GROUP?

Het ondernemingsnummer van ACM GROUP is 0471.456.226. Het btw-nummer is BE 0471.456.226.

Wanneer werd ACM GROUP opgericht?

ACM GROUP werd opgericht op 20 maart 2000, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van ACM GROUP?

De maatschappelijke zetel van ACM GROUP is Avenue de l'Artisanat 8 bus b, 1420 Braine-l'Alleud.

Wat doet ACM GROUP?

De hoofdactiviteit van ACM GROUP is: Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46.711); Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56.112).

Hoeveel werknemers heeft ACM GROUP?

Volgens de jaarrekening over 2025 had ACM GROUP geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van ACM GROUP?

ACM GROUP vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 32.893 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.271.

Is ACM GROUP bereikbaar via Peppol?

Ja. ACM GROUP staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0471456226 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is ACM GROUP?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.163, een solvabiliteit van 23,7 % en een winst van € 24.271. De winst steeg met 362,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is ACM GROUP failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ACM GROUP ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft ACM GROUP de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van ACM GROUP, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt ACM GROUP?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ACM GROUP 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van ACM GROUP?

Het boekjaar van ACM GROUP eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid