Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0471.233.027
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-02-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue Haute 8, 4850 Plombières
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 192.727
▼ 5,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 1.017.635
▲ 23,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,3 %
▲ 0,1 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 282.194 | ▼ 7,6 % | € 305.392 | € 282.463 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 275.025 | ▼ 6,4 % | € 293.829 | € 271.553 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 192.727 | ▼ 5,8 % | € 204.602 | € 188.291 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 1.017.635 | ▲ 23,4 % | € 824.908 | € 640.306 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.157 | ▲ 10,5 % | € 6.478 | € 13.667 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 1.024.792 | ▲ 23,3 % | € 831.386 | € 653.973 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,3 % | ▲ 0,1 ptn | 99,2 % | 97,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Haute 8, 4850 Plombières
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-31
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CARLIER médecine générale?
Het ondernemingsnummer van CARLIER médecine générale is 0471.233.027. Het btw-nummer is BE 0471.233.027.
Wanneer werd CARLIER médecine générale opgericht?
CARLIER médecine générale werd opgericht op 25 februari 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CARLIER médecine générale?
De maatschappelijke zetel van CARLIER médecine générale is Rue Haute 8, 4850 Plombières.
Hoeveel werknemers heeft CARLIER médecine générale?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CARLIER médecine générale geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CARLIER médecine générale?
CARLIER médecine générale vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 282.194 in 2025. De winst van het boekjaar was € 192.727.
Is CARLIER médecine générale bereikbaar via Peppol?
CARLIER médecine générale staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0471233027; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is CARLIER médecine générale?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.017.635, een solvabiliteit van 99,3 % en een winst van € 192.727. De winst daalde met 5,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CARLIER médecine générale failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CARLIER médecine générale ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CARLIER médecine générale de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van CARLIER médecine générale, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt CARLIER médecine générale?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CARLIER médecine générale 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CARLIER médecine générale?
Het boekjaar van CARLIER médecine générale eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0471233027
Europese Commissie0471233027
Notarissen (Fednot)