Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0470.793.062
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2000-02-14
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue du Fief 47, 6150 Anderlues
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 42.110Bouw van autowegen en andere wegen
- 43.110Slopen
- 43.120Bouwrijp maken van terreinen
- 43.230Installatie van isolatie
- 43.240Overige bouwinstallatie
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.910Metselwerk
- 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -6.697
▼ 546,3 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 129.943
▼ 4,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
77,4 %
▼ 17,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | 2022 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 468 | ▼ 89,7 % | € 4.555 | € 6.145 | € 8.121 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -6.540 | ▼ 602,3 % | € 1.302 | € 5.537 | € 6.760 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -6.697 | ▼ 546,3 % | € -1.036 | € 2.970 | € 4.471 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 129.943 | ▼ 4,9 % | € 136.640 | € 137.677 | € 134.707 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 37.876 | ▲ 401,8 % | € 7.549 | € 11.266 | € 16.063 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 167.819 | ▲ 16,4 % | € 144.189 | € 148.943 | € 150.770 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 77,4 % | ▼ 17,3 ptn | 94,8 % | 92,4 % | 89,3 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue du Fief 47, 6150 Anderlues
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-26
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-27
- 2022-01-01 → 2022-12-31neergelegd 2023-12-14
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van C.T.L. IMMOBILIERE?
Het ondernemingsnummer van C.T.L. IMMOBILIERE is 0470.793.062. Het btw-nummer is BE 0470.793.062.
Wanneer werd C.T.L. IMMOBILIERE opgericht?
C.T.L. IMMOBILIERE werd opgericht op 14 februari 2000, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van C.T.L. IMMOBILIERE?
De maatschappelijke zetel van C.T.L. IMMOBILIERE is Rue du Fief 47, 6150 Anderlues.
Wat doet C.T.L. IMMOBILIERE?
De hoofdactiviteit van C.T.L. IMMOBILIERE is: Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg (NACE 43.990).
Hoeveel werknemers heeft C.T.L. IMMOBILIERE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had C.T.L. IMMOBILIERE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van C.T.L. IMMOBILIERE?
C.T.L. IMMOBILIERE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 468 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 6.697.
Is C.T.L. IMMOBILIERE bereikbaar via Peppol?
Ja. C.T.L. IMMOBILIERE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0470793062 en 9925:BE0470793062 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is C.T.L. IMMOBILIERE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 129.943, een solvabiliteit van 77,4 % en een verlies van € 6.697. De winst daalde met 546,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is C.T.L. IMMOBILIERE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van C.T.L. IMMOBILIERE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft C.T.L. IMMOBILIERE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van C.T.L. IMMOBILIERE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt C.T.L. IMMOBILIERE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft C.T.L. IMMOBILIERE 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van C.T.L. IMMOBILIERE?
Het boekjaar van C.T.L. IMMOBILIERE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0470793062
Europese Commissie0470793062
Notarissen (Fednot)